Jak poszerzyć dostęp do innych instrumentów/produktów?

 

LYNX daje inwestorom dostęp do ponad 100 rynków na całym świecie za pośrednictwem szerokiej gamy instrumentów. Dowiedz się, jak dodać więcej instrumentów do swojej platformy inwestycyjnej.

Aby wyświetlić bieżące aktywne możliwości inwestycyjne, zaloguj się do rachunku inwestycyjnego https://lynxbroker.pl, zrobisz to klikając na sekcję Zaloguj się/Pobierz, a następnie otwórz Zarządzanie kontem 1.

1
Zaloguj się podając swoją nazwę użytkownika i hasło. Po zalogowaniu znajdziesz portalu klienta. U góry lewej części rozroluj menu i kliknij w Settings 1 następnie Account settings 2.

2
1
W zakładce Trading Permissions kliknij w zębate kółko 1

1
Aby zobaczyć wszystkie rynki, wybierz opcję All we wszystkich kolumnach menu 1. Jeśli interesują Cię tylko niektóre rynki lub konkretny typ instrumentów, wybierz w kolumnie1.  Wybierz i kliknij w instrumenty które Cię interesują a po zakończeniu wyboru potwierdź przyciskiem Continue.

1
1
1
W następnym kroku należy przeczytać i zaakceptować warunki poszczególnych giełd papierów wartościowych, pozostawić swoje imię i nazwisko jako podpis oraz potwierdzić wszystko, klikając Continue.