Działania LYNX w zakresie Covid-19

W związku z rozprzestrzenianiem się Covid-19 LYNX został zmuszony do wdrożenia środków mających wpływ na nasze usługi. Więcej informacji dotyczących bieżących działań dla klientów LYNX możesz przeczytać w liście od zarządu LYNX.

Dostępność telefonu

Wsparcie telefoniczne jest bezproblemowo dostępne, ale ze względu na obciążenie naszych pracowników, prosimy o kontakt poprzez e-mail (info@lynxbroker.pl) lub czat w przypadku mniej pilnych pytań. Jeśli Twoje pytanie dotyczy otwarcia rachunku, skontaktuj się z nami tylko przez e-mail pisząc na adres info@lynxbroker.pl.

Handel oparty o depozyt zabezpieczający

Biorąc pod uwagę obecną sytuację kryzysową na rynku finansowym, wymogi dotyczące depozytu zabezpieczającego zostały zaostrzone. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z wymagań dotyczących depozytu zabezpieczającego dla swoich rachunków. Niezbędne informacje na temat wymagań dotyczących depozytu zabezpieczającego można znaleźć na następujących stronach:

Otwieranie rachunku w LYNX

Ciężko pracujemy, aby przetwarzać wnioski otwarcia rachunków inwestycyjnych. Ze względu na środki, które podjęliśmy w celu ochrony naszych pracowników w związku z wirusem Covid-19 oraz bezprecedensowe zainteresowanie naszymi usługami, czas otwarcia rachunku został wydłużony. Niestety w tej chwili nie możemy zagwarantować, że Twój rachunek zostanie otwarty za kilka dni, jak zwykle. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.