Informacja dla klientów w zakresie Covid-19

jonas-mlynek-transparent-1x1

Wybuch i rozprzestrzenianie się koronawirusa jest globalnym wyzwaniem, które ma silny wpływ na rynki kapitałowe na całym świecie. Niemal na wszystkich rodzajach aktywów występuje obecnie wysoka zmienność.

W tej niecodziennej sytuacji LYNX określa najwyższe priorytety poniższym celom:

1) Chronić zdrowie i zapewniać komfort i odpowiednie warunki pracy wszystkim naszym pracownikom.
2) Postępować zgodnie z naszą misją i wizją, aby oferować naszym klientom usługi najwyższej jakości dla ich maksymalnej satysfakcji.

Chcielibyśmy poinformować Cię o naszych działaniach podjętych w celu osiągnięcia powyższych celów. Postępujemy zgodnie z zaleceniami i decyzjami rządu Republiki Czeskiej.

Środki ostrożności i codzienna praca

Od 16 marca wszyscy nasi pracownicy pracują z domu.

Mamy ograniczony dostęp do biur LYNX dla osób z zewnątrz, którymi są nasi partnerzy biznesowi, dostawcy, a także nasi klienci.

Dostępność obsługi klienta

Obsługa klienta LYNX jest nadal dostępna. Jednak w niektórych przypadkach czas oczekiwania na połączenie może zostać wydłużony. Dlatego prosimy o rozważenie pilności zapytania i jeśli to konieczne, zapewnienie także miejsca innym klientom z pilnymi zapytaniami.

Nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail lub za pomocą formularza kontaktowego. Codziennie odpowiadamy na zapytania pisemne, a Ty otrzymasz odpowiedź tak szybko jak to możliwe.

Niezawodny i bezpieczny handel

Platformy transakcyjne LYNX działają niezawodnie nawet przy gwałtownym wzroście zainteresowania inwestorów. Nie musisz się ograniczać. Możesz handlować za pośrednictwem platformy internetowej LYNX Basic lub platformy LYNX Trading.

Życzymy Tobie jak i Twojej rodzinie zdrowia, siły i bezpieczeństwa w tym trudnym czasie.

Dziękuję za zaufanie.

Dla LYNX

Jonáš Mlýnek, Country Manager

Aktualne informacje można znaleźć w Działania LYNX w zakresie Covid-19.

Informacje na tej stronie są ważne od 16.3.2020.