Nieznane strategie inwestycyjne na akcjach

  • Wpisz swój email, aby obejrzeć webinar

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

O webinarze

Podczas webinaru przedstawiona zostanie 3-etapowa strategia handlu na akcjach. Dzięki analizie rynku narzędziami oprogramowania Amibroker dowiesz się jak szybko ocenić sytuację na rynku i wybrać najlepsze spółki. Podczas webinaru zostaną omówione następujące zagadnienia:
  • Konkretna metoda, która pozwala zarabiać więcej na akcjach, niż na lokacie, funduszu lub nieruchomościach, w szczególności zwiększa bezpieczeństwo.
  • 3 konkretne kroki, których zautomatyzowanie i stosowanie pozwala każdemu na bezpieczne inwestowanie – pomiar trendu ogólnego na rynku – selekcja spółek – znajdowanie optymalnych momentów wejścia.
  • Oprogramowanie bazujące na platformie Amibroker, które skraca czas pracy – analizowanie 6500 amerykańskich spółek giełdowych zajmie Ci max 1h w tygodniu.
  • Narzędzia, które pozwalają zyskać przewagę nad giełdą – obsłużą je nawet początkujący inwestorzy [CASE STUDY].
  • Jak wygenerowałem 46% zysku już w pierwszym roku inwestowania (statement) zarabiając kilkadziesiąt tysięcy i jakie wyniki generują obecnie inni użytkownicy strategii.
  • Konfiguracja zleceń Bracketowych (jedynych, które musisz znać – na platformie LYNX).
Webinar przeznaczony jest dla początkujących inwestorów,  którzy szukają sprawdzonych strategii i ich automatyzacji, a także średniozaawansowanych inwestorów, którzy chcieliby poznać praktyczne zastosowanie programu Amibroker i narzędzi analizy rynku. Przykłady będą brały pod uwagę obecną sytuację na giełdzie USA. Lektor: Paweł Zakrzewski, inwestor z 10-letnim doświadczeniem. Założyciel szkoły inwestorów, do której dołącza około 200 osób rocznie. Do dzisiejszego dnia z powodzeniem inwestuje na giełdzie, korzystając z półautomatycznych narzędzi. Od lat jego grupa spotyka się 1-2x w tygodniu online, omawiając okazje giełdowe. W ten sposób kształci się wielu inwestorów, a kapitał płynie z USA do Polski.

Nadchodzące webinary

Te webinary mogą Cię zainteresować