Zdobądź premię

$50 za polecenie

Polecaj LYNX swoim znajomym

Poleć LYNX swoim przyjaciołom i kolegom i otrzymaj nagrodę 50 dolarów w transakcji kredytowej, bez ograniczenia liczby poleconych. Jeśli skierujesz 5 nowych klientów, otrzymasz 250 dolarów w transakcji kredytowej. Jeśli polecisz 10 nowych klientów, zostaniesz  nagrodzony kwotą 500 dolarów w transakcji kredytowej. Każdy nowy klient, którego polecisz również otrzyma 50 dolarów kredytu w transakcji.

Kiedy otrzymasz $50 nagrody?

Gdy rekomendujesz osobie otwarcie rachunku inwestycyjnego, aktywuj najpierw swój rachunek i zrób pierwszą transakcję, natychmiast otrzymasz 50 dolarów w transakcji kredytowej. Te środki zostaną przekazane na Twój rachunek inwestycyjny, jako zwrot opłat związanych z Twoją działalością w LYNX. Środki te są ważne przez trzy miesiące od daty wykonania pierwszej transakcji, którą zalecił klient.

Ale to nie wszystko …

Jak przeprowadzić polecenie?

Wypełnij dane kontaktowe osoby, której chcesz polecić LYNX, abyśmy mogli wysłać pakiet informacyjny.

Regulamin tej oferty są dostępny jest tutaj.

pole wymagane
  • 1. Twoje dane

  • 2. Dane polecanej osoby

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.