Zdobądź premię

$50 za polecenie

Polecaj LYNX swoim znajomym

Poleć LYNX swoim przyjaciołom i kolegom i otrzymaj nagrodę 50 dolarów w transakcji kredytowej, bez ograniczenia liczby poleconych. Jeśli skierujesz 5 nowych klientów, otrzymasz 250 dolarów w transakcji kredytowej. Jeśli polecisz 10 nowych klientów, zostaniesz  nagrodzony kwotą 500 dolarów w transakcji kredytowej. Każdy nowy klient, którego polecisz również otrzyma 50 dolarów kredytu w transakcji.

Kiedy otrzymasz $50 nagrody?

Gdy rekomendujesz osobie otwarcie rachunku inwestycyjnego, aktywuj najpierw swój rachunek i zrób pierwszą transakcję, natychmiast otrzymasz 50 dolarów w transakcji kredytowej. Te środki zostaną przekazane na Twój rachunek inwestycyjny, jako zwrot opłat związanych z Twoją działalością w LYNX. Środki te są ważne przez trzy miesiące od daty wykonania pierwszej transakcji, którą zalecił klient.

Jak przeprowadzić polecenie?

Wypełnij dane kontaktowe osoby, której chcesz polecić LYNX, abyśmy mogli wysłać pakiet informacyjny.

Regulamin tej oferty są dostępny jest tutaj.

pole wymagane
  • 1. Twoje dane

  • 2. Dane polecanej osoby

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając formularz i klikając na przycisk powyżej, wyrażasz zgodę, aby administrator danych osobowych, tj. Lynx B.V. zapisał Twoje dane osobowe i mógł kontaktować się z Tobą, na przykład poprzez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Klikając na przycisk i przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na wysłanie pakietu informacyjnego na podany adres e-mail. Aby uzyskać więcej informacji na temat prywatności, kliknij tutaj. Komunikacja telefoniczna może być nagrywana w celu poprawy naszych usług. Możesz kiedykolwiek zrezygnować z subskrypcji wysyłając odpowiednią wiadomość na adres: info@lynxbroker.pl