Giełda dla początkujących

W kategorii "Giełda dla początkujących" dowiesz się o podstawach inwestycji w instrumenty finansowe jak akcje, opcje, forex, fundusze ETF lub futures. Celem tych poradników jest zapoznanie się z problematyką każdego produktu finansowego i ustalenie ich wady i zalety. Ta rubryka jest zaprojektowana tak, by naprawdę każdy zrozumiał charakterystykę poszczególnych instrumentów finansowych, ale nawet zaawansowani inwestorzy mogą się nauczyć czegoś nowego.

Handel z dźwignią – jakie są jego zalety i wady?

Rachunek marżowy sam w sobie nie podnosi ryzyka. Handel z wykorzystaniem dźwigni na rachunku marżowym daje Ci więcej możliwości.

Więcej

EBITDA i EBIT – skuteczne narzędzia wyceny spółki

EBIT i EBITDA są powszechnie wykorzystywane przez inwestorów do obliczania wartości spółek. Ich znaczenie i zastosowanie nie są jednak znane wielu osobom.

Więcej

5 zasad udanego handlu na giełdzie

Jaka jest różnica pomiędzy traderami odnoszącymi stałe zyski na giełdzie, a tymi, którzy nie odnoszą takich sukcesów? Przeczytaj 5 zasad udanego handlu na giełdzie.

Więcej

12 książek na temat inwestowania, które powinien znać każdy inwestor

Czy wiesz, że inwestorzy którzy odnoszą sukcesy radzą aby czytać książki inwestycyjne? Odkryj 12 książek, których nie możesz pominąć w swojej bibliotece.

Więcej

Inwestycje w złoto: Praktyczny przewodnik i 5 powodów, aby wybrać złoto do inwestycji

Zaleca się, by przynajmniej 5 -15 % wartości portfela stanowiły inwestycje w złoto albo produkty powiązane ze złotem. Obniża to ogólne ryzyko.

Więcej

Czy należy oczekiwać kryzysu finansowego w 2019 roku? 9 symptomów zbliżających się spadków na giełdach

W artykule przedstawimy sygnały, które mogą zwiastować zbliżający się kryzys finansowy, a także wskazówki jak zachować się w krytycznym przypadku krachu na giełdzie.

Więcej

S&P 500 index – jeden z najważniejszych indeksów w USA

S&P 500 index lub ES e-mini to amerykański indeks giełdowy. Możesz inwestować w indeks poprzez kontrakty futures, opcje i ETF.

Więcej

Indeks VIX: Wszystko, co musisz wiedzieć o indeksie zmienności

Indeks VIX, czyli indeks zmienności - dla inwestorów ważny wskaźnik. Określa się go jako indeks strachu ponieważ pokazuje nerwowość na rynku.

Więcej

Zarządzanie ryzykiem walutowym w LYNX

Wielowalutowy rachunek w LYNX pozwala wpłacać, przetrzymywać i wypłacać w ponad 20 walutach w tym: PLN, EUR, GBP, USD etc.

Więcej

Money management: Jak zostać mistrzem dyscypliny?

Stosowanie money management jest jedną z najważniejszych umiejętności inwestorów odnoszących sukcesy na rynkach. Dowiedz się więcej w tym artykule.

Więcej

11 korelacji rynkowych, które powinien znać każdy trader

W tym artykule przedstawimy 11 korelacji, które powinien znać każdy trader oraz inwestor. Zapamiętaj je, a uzyskasz dużą przewagę aby wyprzedzić innych.

Więcej
Zacznij korzystając z wielu korzyści LYNX

LYNX ma wiele korzyści dla każdego - dowiedz się więcej z naszego pakietu informacyjnego.

Information package image
Pakiet informacyjny wysyłany jest bezpłatnie i obejmuje:
  • Formularz do otwarcia rachunku
  • Przegląd opłat i prowizji
  • Darmovy e-book 14 wskazówek jak stać się lepszym inwestorem

pole wymagane
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Komunikacja telefoniczna może być nagrywana w celu poprawy naszych usług. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.
Contact icon Zadzwoń do nas za darmo
800 080 563
Contact icon Napisz do nas na
info@lynxbroker.pl
Contact icon Połącz się z nami na
CHAT
Contact icon Dowiedz się więcej
FAQ