LYNX Wsparcie

Najwyższej jakości obsługa i wsparcie są najważniejsze dla LYNX jako renomowanego brokera online. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze Centrum Pomocy w dowolnym momencie, aby uzyskać instrukcje i informacje. Nasz doświadczony zespół obsługi jest do Twojej dyspozycji.

Centrum Pomocy

W Centrum Pomocy odpowiadamy na pytania dotyczące handlu z LYNX. W naszych instrukcjach i często zadawanych pytaniach wyjaśniamy funkcjonowanie oprogramowania, pokazujemy, jak zarządzać rachunkiem inwestycyjnym i wyjaśniamy ważne terminy w obszarze wiedzy. Samouczki wideo przedstawiają często używane narzędzia i funkcje. Chcemy odpowiedzieć na jak najwięcej pytań w centrum pomocy – ale jeśli potrzebujesz dalszego wsparcia, możesz skontaktować się z lokalnym zespołem obsługi klienta.

Ciekawi Cię nasze Centrum pomocy? Odwiedź nas!

Zdalna pomoc

Oprócz Centrum pomocy, jesteśmy również dostępni, aby odpowiedzieć na pytania za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub telefonu.

W przypadku konkretnych pytań dotyczących rachunku inwestycyjnego lub oprogramowania transakcyjnego, z przyjemnością udzielimy wsparcia za pośrednictwem oprogramowania do zdalnej pomocy TeamViewer. Za pomocą tego oprogramowania nasz zespół serwisowy może połączyć się bezpośrednio z urządzeniem użytkownika po uzyskaniu jego zgody i udzielić mu wsparcia na jego komputerze. Po instalacji otrzymasz identyfikator i hasło, które możesz podać nam telefonicznie.

Pełną instrukcję instalacji TeamViewer Szybka pomoc techniczna znajdziesz tutaj.

ważne
Teamviewer system MacOS

Jeśli korzystasz z systemu macOS, zezwolenie na udostępnianie/kontrolowanie ekranu jest wymagane, aby pracownik obsługi mógł zobaczyć ekran urządzenia. W tej sekcji wyjaśniamy, jak skonfigurować udostępnianie ekranu.

Strefa Klienta

Komunikacja z LYNX w odniesieniu do rachunku inwestycyjnego odbywa się za pośrednictwem Strefy Klienta w LYNX+. Tutaj można znaleźć zapytania, przeglądać i pobierać dokumenty, a nawet polecić znajomego. Strefę Klienta znajdziesz w menu LYNX+.


Wskazówki handlowe

Teraz, gdy zapoznałeś się już z zakresem dostępnych usług i wsparcia, możesz powrócić do Wskazówek handlowych. Tutaj jeszcze bardziej udoskonalisz swoje umiejętności handlowe i wiedzę, zagłębiając się w podstawowe wskazówki i strategie, które pomogą Ci skutecznie poruszać się po rynkach.