Platforma LYNX+

Platforma transakcyjna LYNX+ gwarantuje bezpieczny handel internetowy we wszystkich popularnych przeglądarkach i maksymalną elastyczność w działaniach handlowych.

Zaloguj się

  • Otwórz przeglądarkę i zaloguj się do platformy LYNX+
  • Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło
  • Uwierzytelnij za pomocą LYNX Key

Zakładki

Przegląd rynków

Przegląd wszystkich rynków. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o bieżących wydarzeniach. Śledź, łatwo przełączaj się między różnymi indeksami i zapisuj ulubione bezpośrednio na indywidualnych listach obserwowanych.

Handluj bezpośrednio z listy Tops & Flops lub czytaj analizy informacyjne.

Skorzystaj z wyszukiwarki produktów, aby znaleźć wszystkie dostępne instrumenty finansowe w dowolnym momencie.

Portfolio

W sekcji Portfolio uzyskasz przejrzysty przegląd pozycji, otwartych zleceń i egzekucji co ułatwia podejmowanie decyzji.

Konwersja istniejących walut za pomocą kilku kliknięć oraz monitorowanie zabezpieczenia depozytu zabezpieczającego na rachunku jest niezbędne dla udanego handlu.

Ponadto monitoruj wartości swojego portfela, takie jak dostępne saldo lub posiadane środki pieniężne.

Lista obserwowanych

Utwórz i edytuj niestandardowe listy obserwowanych, aby śledzić akcje, fundusze ETF i inne produkty, które Cię interesują. Przełączaj się między widokiem listy a widokiem handlowym za pomocą jednego kliknięcia.

Kupuj i sprzedawaj wymienione produkty szybko i bezpiecznie. Otwieranie wykresów bezpośrednio z listy. Wszystkie te i inne funkcje można znaleźć w sekcji Lista obserwowanych.

.

Wyniki transakcyjne

Jaki jest mój średni zysk/strata z jednej transakcji? Która klasa aktywów osiąga najlepsze wyniki? Sekcja “Wyniki transakcyjne” wyświetla kluczowe statystyki dla Twojego portfela.

Zobaczysz tam np. skumulowaną stopę zwrotu, zysk netto lub historyczną wartość aktywów netto. Statystyki możesz filtrować według instrumentów i wybierać różne przedziały czasowe

Funkcje platformy LYNX+

Najczęściej zadawane pytania

Korzystając z funkcji wyszukiwania, którą można znaleźć w prawym górnym rogu platformy LYNX+, można wyszukać odpowiedni produkt za pomocą nazwy firmy, symbolu lub numeru ISIN. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj:

Wartości rachunku, takie jak dostępne saldo, są wyświetlane w sekcji Portfolio. Więcej informacji można znaleźć na następującej stronie:

W sekcji Portfolio przewiń w dół i kliknij symbol strzałki pod sekcją Waluty/Konwersja walut. Więcej informacji można znaleźć tutaj:

Akcje, fundusze ETF i inne produkty można zapisywać w sekcji Lista obserwowanych. Więcej informacji można znaleźć tutaj:

Dostęp do Strefy Klienta można uzyskać, klikając ikonę “ludzika” w prawym górnym rogu. Jeśli masz otwartą prośbę lub nieprzeczytane wiadomości, powiadomienie pojawi się zaraz po zalogowaniu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj:

Za pomocą okna zlecenia można złożyć zlecenie zakupu lub sprzedaży produktu. Więcej informacji można znaleźć na stronie:

Wykresy w LYNX+ są obsługiwane przez TradingView (www.tradingview.com). Jest to wiodąca na świecie platforma do tworzenia wykresów z licznymi narzędziami.

Kliknij dowolny instrument finansowy, aby otworzyć jego przegląd. Następnie wybierz widok wykresu. Więcej informacji można znaleźć tutaj:

Logowanie do LYNX+ może być ograniczone, jeśli w ustawieniach w Zarządzaniu Kontem włączono ograniczenie IP. Ograniczenie to można sprawdzić, logując się do Zarządzania Kontem i wyłączając skonfigurowane ograniczenie IP.

Aby uzyskać dostęp do ustawień, kliknij ikonę użytkownika znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknij Settings (Ustawienia).

W sekcji Security znajdziesz opcję IP Restrictions, umożliwiającą wprowadzenie niezbędnych zmian.