Zmiana imienia i nazwiska

Jeśli zmieniłeś swoje imię i nazwisko, ważne jest, aby zaktualizować je w sekcji Dane osobowe w Zarzadzaniu Kontem. Aby dokonać tej zmiany, wykonaj poniższe kroki.

Zaloguj się

  • Otwórz przeglądarkę i zaloguj się do Zarządzanie Kontem
  • Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło
  • Uwierzytelnij za pomocą LYNX Key

W menu w prawym górnym rogu wybierz opcję Welcome, a następnie Settings.

Wybierz profil

W kolumnie Account Profile, wybierz Profile Information.

Po kliknięciu na Profile Information,pojawi się ekran z Twoim imieniem i nazwiskiem. Aby edytować swój profil, wystarczy kliknąć przycisk ołówka znajdujący się obok nazwy użytkownika.

Wypełnij dane nowego profilu i kliknij Continue, następnie otrzymasz potwierdzenie, że żądanie zmiany jest w toku.

Prześlij nowy dokument tożsamości

Po wypełnieniu wniosku wymagne jest załączenie nowego dokumentu tożsamości w celu potwierdzenia zmiany imienia i nazwiska. Prosimy o powiadomienie nas e-mailem o zmianie nazwiska, abyśmy mogli wysłać prośbę o przesłanie kopii dokumentu tożsamości za pośrednictwem Strefy Klienta LYNX+.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, po wypełnieniu wniosku o zmianę nazwiska wymagamy załączenia nowego dowodu tożsamości w celu potwierdzenia zmiany. Aby przesłać niezbędne dokumenty, wykonaj następujące kroki:

  • Powiadom nas o zmianie nazwy, wysyłając wiadomość e-mail do naszego działu obsługi klienta.
  • Po otrzymaniu wiadomości e-mail wyślemy Ci prośbę za pośrednictwem portalu LYNX+ w Strefie Klienta o przesłanie kopii dowodu tożsamości.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w żądaniu, aby przesłać wymagany dowód tożsamości.

Uwaga: Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy podczas tego procesu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać szybką pomoc.

Akceptujemy kopie ważnego paszportu lub obu stron dowodu osobistego jako dowód tożsamości. Nie akceptujemy kopii prawa jazdy.

Nowy dowód tożsamości jest niezbędny do celów zgodności z prawem oraz weryfikacji.

LYNX traktuje dane osobowe użytkowników jako ściśle poufne; przetwarzamy je wyłącznie na potrzeby własnej administracji i zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij Oświadczenie o ochronie prywatności.