LYNX Key

Dwuskładnikowe uwierzytelnianie LYNX Key w naszej aplikacji LYNX Trading zapewnia szybkie i bezpieczne logowanie do platform, takich jak LYNX+ i Zarządzanie Kontem.

Pobierz: LYNX Trading App

LYNX Key jest częścią aplikacji LYNX Trading App.
Aplikację można pobrać ze strony Apple App Store lub w Google Play Store.

Możesz również zeskanować odpowiedni kod QR poniżej:

Aktywuj LYNX Key

Po zainstalowaniu aplikacji LYNX Trading App, otwórz aplikację i naciśnij przycisk Services w lewym górnym rogu. Nastepnie wybierz Register Two-Factor a naciśnij Continue.

Wpowadż swoją nazwę użytkownika oraz hasło a następnie kliknij Continue. Wybierz swój numer telefonu i kliknij Get Activation SMS. Otrzymasz wiadomość SMS z kodem aktywacyjnym.

Wprowadź kod aktywacyjny i kliknij Activate. Na koniec należy potwierdzić aktywację za pomocą TouchID lub FaceID. Po tym LYNX Key będzie w pełni aktywowany.

Podczas aktywacji LYNX Key na urządzeniu z systemem Android należy ustawić kod PIN, który będzie używany do uwierzytelniania się w aplikacji (lub korzystania z funkcji rozpoznawania odcisków palców/twarzy). Specyfikacje kodu PIN można wyświetlić, dotykając symbolu “+” obok specyfikacji kodu PIN.

Jak to działa?

Zaloguj się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła w LYNX+, do Zarzadzania Kontem lub na platformę transakcyjną TWS.
Po kliknięciu przycisku Login na telefon zostanie wysłana wiadomość z powiadomieniem.

Włącz wiadomość otrzymaną na swój telefon. Aplikacja LYNX Trading zostanie uruchomiona. Możesz dokończyć logowanie za pomocą “Touch ID”, “Face ID” lub ręcznie ustawionego kodu PIN.


Logowanie zostało zakończone i jesteś teraz zalogowany na platformie.

WAŻNE
NALEŻY PAMIĘTAĆ:

Jeśli nie otrzymałeś powiadomienia na telefon, możesz zalogować się ręcznie za pomocą Challenge Code, Szczegółowe instrukcje można znaleźć w sekcji FAQ.

Alternatywa: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe przez SMS

Metodę uwierzytelniania za pomocą wiadomości SMS można aktywować tylko wtedy, gdy klucz LYNX Key nie został wcześniej aktywowany.

Zaloguj się do Zarządzania Kontem za pomocą danych do logowania. W wyświetlonym oknie dialogowym kliknij Verify obok swojego numeru telefonu komórkowego. Następnie otrzymasz aktywacyjną wiadomość SMS na swój numer telefonu komórkowego, który wpiszesz w odpowiednim polu. Spowoduje to aktywację metodą kodu SMS.

Jeśli metoda SMS jest aktywna i zalogujesz się do Zarządzania kontem lub jednej z naszych platform transakcyjnych, zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu bezpieczeństwa po wprowadzeniu danych dostępowych.

Zostanie ona wysłana w wiadomości SMS. Sprawdź wiadomości przychodzące na swoim telefonie komórkowym. Po otrzymaniu wiadomości wprowadź pięciocyfrowy kod bezpieczeństwa w polu w oknie logowania, a następnie potwierdź, klikając przycisk Login.

W zależności od operatora komórkowego i obciążenia sieci kody SMS mogą nie być odbierane.

Zawsze zalecamy aktywację i używanie LYNX Key.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli zmieniłeś telefon na nowy i chcesz przenieść LYNX Key, wykonaj następujące kroki:

 1. Zainstaluj aplikację mobilną LYNX Trading (Apple App Store or Google Play Store) na swoim nowym telefonie.
 2. Otwórz aplikację LYNX Trading i dotknij przycisku I Have an Account.
 3. Kliknij Register Two-Factor i dotknij Continue.
 4. Wprowadź swoją nazwę użytkownika oraz hasło, potwierdź klikając przycisk Continue.
 5. Otrzymasz wiadomość SMS z kodem aktywacyjnym. Wprowadź ten kod w aplikacji i dotknij Activate.

LYNX Key został aktywowany na nowym urządzeniu.

Uwaga: Jeśli nie możesz aktywować LYNX Key na nowym telefonie, korzystając z powyższych instrukcji, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Nasi pracownicy po zweryfikowaniu Cię, pomogą w ponownej aktywacji LYNX Key.

Jeśli nie otrzymasz powiadomienia, możesz kliknąć przycisk Login with a Challenge Code/Click here. Następnie można wygenerować Response String w celu zalogowania się.

Następnie zostanie wyświetlony Challenge Code którego można użyć podczas próby logowania. Należy go użyć w sekcji Authenticate aplikacji LYNX Trading.

Teraz otwórz aplikację LYNX Trading, jeśli najpierw zobaczysz ekran logowania, kliknij Service w lewym górnym rogu.

Następnie kliknij na przycisk Authenticate.

Wprowadź samodzielnie wybrany kod PIN dla aplikacji wraz z Challenge Code a następnie kliknij Generate Response.

Na smartfonie zostanie teraz wyświetlony ośmiocyfrowy Response Code

Skopiuj Response String w podane pole i kliknij Login, aby potwierdzić.

Jeśli chcesz zresetować klucz LYNX, możesz po prostu odinstalować i ponownie zainstalować aplikację w telefonie. Następnie można ponownie wykonać te kroki.

Uwaga: Jeśli zostaniesz poproszony o przywrócenie starych ustawień, najlepiej wybrać tutaj NO. Może być wtedy konieczne skontaktowanie się z działem obsługi klienta w celu zresetowania klucza za pomocą tymczasowego kodu..

Jeśli masz wiele rachunków papierów wartościowych i/lub wiele danych logowania, możesz aktywować weryfikację dwuetapową na tym samym urządzeniu.

Po otwarciu aplikacji możesz kliknąć Services w lewym górnym rogu aplikacji.


Kliknij przycisk Authenticate a następnie “Add User

Na koniec należy wykonać te same kroki, co w przypadku zabezpieczania poprzedniego rachunku papierów wartościowych lub danych logowania.

Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie kliknij Continue.

Wybierz swój numer telefonu i kliknij Get Activation SMS. Otrzymasz wiadomość SMS z kodem aktywacyjnym.

Wprowadź kod aktywacyjny i kliknij Activate.

Na koniec musisz potwierdzić aktywację za pomocą TouchID lub FaceID, a jeśli używasz systemu Android, ponownie za pomocą kodu PIN. Po tym klucz LYNX Key jest w pełni aktywowany dla dodatkowego użytkownika.

 1. Jeśli nie możesz otrzymać powiadomienia push, możesz wprowadzić kod weryfikacyjny, klikając przycisk “Login with a Challenge Code.”
 2. Podczas logowania otrzymasz na swój smartfon kod weryfikacyjny dla LYNX Key. Możesz użyć tego kodu do wygenerowania odpowiedniego kodu odpowiedzi do logowania.
 3. Otwórz aplikację LYNX Trading i dotknij przycisku “Services.”
 4. Następnie kliknij na “Authenticate.”
 5. Wprowadź kod weryfikacyjny i naciśnij “Generate Response Code.”
 6. Otrzymasz teraz kod odpowiedzi, aby dokończyć logowanie.
 7. Wprowadź kod odpowiedzi w formularzu logowania i kliknij “Login”, aby zakończyć proces.