MarketScanner – Narzędzie do wyszukiwania akcji i innych produktów według wybranych kryteriów

Przykładowe analizy za pomocą narzędzia Marketscanner w TWS

MarketScanner umożliwia traderom i inwestorom wyszukiwanie akcji, opcji, kontraktów futures i innych produktów według wybranych kryteriów. Miej rynek pod kontrolą i szukaj możliwości inwestycyjnych z narzędziem handlowym MarketScanner.

MarketScanner to użyteczne narzędzie screeningowe dla traderów, którzy szukają na rynku możliwości spełniających specyficzne kryteria. Filtruj akcje, opcje, kontrakty futures, obligacje, indeksy i wiele innych produktów, które spełniają Twoje wymagania. Możesz łączyć wymagane kryteria i filtrować tym samym tylko najodpowiedniejsze wyniki. Wszystko można również zapisać jako szablon, tak że możesz ponownie zastosować swoje kryteria w każdej chwili. Narzędzie handlowe MarketScanner dostępne jest na komputery, urządzenia mobilne i tablety.

Funkcje MarketScannera:

  • Szybko znajdziesz odpowiednie papiery wartościowe
  • Duży wybór parametrów wyszukiwania
  • Filtrowanie według indywidualnych kryteriów
  • Wyszukiwanie według wskaźników fundamentalnych
  • Wyszukiwanie opcji
  • Za darmo w platformie handlowej Trader Workstation (TWS)

Więcej na temat MarketScannera

Łatwe i szybkie wyszukiwanie według wybranych kryteriów i parametrów

Dzięki filtrom i parametrom MarketScanner pokaże ci tylko te wyniki i papiery wartościowe, które odpowiadają twoim indywidualnym preferencjom. Możesz filtrować akcje i inne produkty, na przykład ustalając przedział cenowy, sektory lub wolumen obrotu. Możesz także wybierać spośród wielu parametrów, takich jak największy procentowy wzrost lub spadek ceny, 13-tygodniowy wzrost (high) lub spadek (low), 52-tygodniowy high lub low i tak dalej. Parametry są oparte na cenie, wolumenach obrotu, wskaźnikach technicznych i danych fundamentalnych. Możesz na przykład z łatwością znaleźć najpłynniejsze akcje o wartości rynkowej przekraczającej 40 dolarów z sektora technologicznego, które wzrosły o co najmniej 5% w ciągu minionego miesiąca. MarketScanner pomoże ci szybko odkryć możliwości inwestycyjne, które odpowiadają twojej strategii i spełniają ustalone przez ciebie kryteria.

Przykład wyboru odpowiednich papierów wartościowych w TWS za pomocą narzędzia Marketscanner

Szablony do szybkiego i powtarzalnego korzystania z gotowych filtrów i parametrów

MarketScanner umożliwia z łatwością zmieniać kryteria wyszukiwania kilkoma kliknięciami. Filtry i parametry można bez problemu dostosowywać w każdej chwili. Wybrane kryteria można ponadto zapisać pod postacią szablonu, by móc szybko wykorzystać je ponownie. Do analizy rynku możesz więc mieć przygotowane od razu kilka szablonów i korzystać z nich według bieżących potrzeb. Wykorzystaj narzędzie handlowe MarketScanner do analizy i wyboru akcji, opcji, futures i innych produktów.

Przykład łatwego zapisywania parametrów wyszukiwania w Marketscanner

Trading bezpośrednio z poziomu MarketScannera

Po zakończeniu analizy rynku i znalezieniu interesujących papierów wartościowych możesz stworzyć dla nich zlecenie bezpośrednio z poziomu wyników wyszukiwania narzędzia handlowego MarketScanner. Szybko i łatwo uzupełnisz wielkość pozycji i wybierzesz rodzaj zlecenia transakcyjnego. Później będziesz mógł ustalić wielkość pozycji i wybrać rodzaj zlecenia. Zyskasz również przejrzysty przegląd zrealizowanych transakcji oraz papierów wartościowych w twoim portfelu.

Demonstracja handlu przez Marketscanner w TWS

Pozostałe narzędzia tradingowe

Poznaj narzędzia tradingowe