Ostrzeżenie o przypadkach Vishing/Spoofing

W ostatnich dniach otrzymujemy informacje o osobach podających się za LYNX, które próbują wykorzystać dobre imię naszej firmy i wyłudzić dane osobowe poprzez rozmowy telefoniczne. Uprzejmie informujemy, że LYNX nie ma nic wspólnego z tą praktyką, odcina się od niej i stanowczo odradza podawanie komukolwiek swoich danych osobowych lub innych wrażliwych informacji. Apelujemy o ostrożność i w przypadku napotkania jakichkolwiek oszustw prosimy o kontakt z LYNX. Więcej informacji na temat vishingu/phishingu jest dostępnych na tej stronie.

Kontakt

Przeszkolony personel odpowiadający na pytania inwestycyjne klienta LYNX

Masz pytania dotyczące usług LYNX? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Nie wahaj się z nami skontaktować. Nasi specjaliści ds. inwestycji chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Chętnie Ci doradzimy, niezależnie od tego, czy jesteś obecnym czy potencjalnym klientem. Zapytaj o wszystko, co Cię interesuje. Od wysokości naszych prowizji po funkcjonalność platform inwestycyjnych. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Jak się z nami skontaktować?

W LYNX zawsze możesz liczyć na profesjonalne i przyjazne wsparcie. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub na czacie online. Dostępny jest również formularz kontaktowy.

Nasi specjaliści ds. inwestycji są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.

Staramy się szybko odpowiadać na Twoje e-maile. W godzinach pracy zazwyczaj otrzymasz odpowiedź tego samego dnia. W celu jak najlepszej porady prosimy o szczegółowe opisanie problemu. Jeśli jesteś już naszym klientem, podaj numer swojego rachunku.

Chętnie pomożemy również w składaniu zleceń przez telefon. Oczywiście jest to usługa bezpłatna. Wystarczy skontaktować się z nami w godzinach pracy. Należy pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa zlecenia handlowe nie mogą być składane za pośrednictwem poczty e-mail.

Zalecamy również odwiedzenie Centrum wsparcia w celu uzyskania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zadzwoń do nas

Bezpłatnie z Polski

Z zagranicy


Adres siedziby

LYNX B.V., oddział
Za Hanspaulkou 879/8
160 00 Praga

IČO: 02451778 


Jak do nas trafić