Aplikacja handlowa na iPad

Wysokiej jakości aplikacja handlowa na iPada umożliwia traderom i klientom brokera online LYNX dostęp do wielu możliwości inwestycyjnych. I to właściwie z każdego miejsca.

Trading mobilny jest jednym z głównych trendów naszych czasów. Dziś możesz handlować na giełdzie nawet jeśli na przykład akurat jesteś w podróży. Handlowa aplikacja mobilna na iPada została specjalnie dostosowana do wyświetlacza tego urządzenia z naciskiem na maksymalną prostotę, funkcjonalność i wygodę handlu.

Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej na iPada zyskujesz więc łatwy dostęp do swojego rachunku inwestycyjnego i przegląd aktualnych cen akcji, towarów, indeksów i innych instrumentów finansowych. Możesz wyświetlać wykresy cenowe wraz z wieloma wskaźnikami, które ułatwią ci analizę techniczną. Aplikacja zaskoczy cię zakresem swoich funkcji i przyjaznym interfejsem.

Zadowolona inwestorka w okularach patrząca na rozwój jej portfela inwestycyjnego na platformie LYNX Trading

Zalety mobilnej platformy na iPada

  • Handel na giełdzie za pomocą iPada

  • Wprowadzanie, modyfikowanie i anulowanie zleceń

  • Podgląd rachunku w czasie rzeczywistym

  • Szczegółowy wykaz zysków, strat i wymagań dotyczących depozytu zabezpieczającego

  • Dostęp do ustawień platformy Trader Workstation na różnych urządzeniach

  • Przyspieszone logowanie read-only, pozwalające na szybki podgląd portfela


Funkcje mobilnej platformy

Funkcje platformy mobilnej na iPada

iPad z platformą handlową LYNX Trading i wprowadzonym zleceniem z limitem na wykresie kursu akcji AAPL

Proste wprowadzanie zleceń na iPadzie

Aplikacja mobilna na iPada oferuje wszystkie funkcje potrzebne do skutecznego handlu na giełdzie. Zlecenia kupna oraz sprzedaży akcji lub innych narzędzi inwestycyjnych można wprowadzić na iPadzie w ciągu kilku sekund. Ponadto możesz wybierać z szerokiej oferty zleceń transakcyjnych, takich jak market, limit, bracket order albo trailing stop. Wprowadzanie zlecenia stop-loss lub profit target jest zatem bardzo proste. Twoje ustawienia, wprowadzone zlecenia i watchlisty są ponadto dostępne na wszystkich aplikacjach do handlu mobilnego oraz na platformie handlowej zainstalowanej na komputerze.

Otwarta platforma handlowa LYNX Trading z wykresem cen akcji Facebooka na urządzeniu iPad

Analizuj wykresy na iPadzie

Dzięki aplikacji mobilnej możesz wygodnie analizować wykresy cenowe bezpośrednio na iPadzie. Dostępnych jest wiele różnych typów wykresów, takich jak wykres świecowy, słupkowy lub liniowy. Możesz także ustawić różne ramy czasowe i wyświetlić wolumen obrotów. Z pewnością skorzystasz z dużej ilości wskaźników, które ułatwią analizę techniczną na wykresie.

iPad i powiadomienie o ruchu cen akcji Apple na platformie handlowej LYNX Trading

Możliwość ustawienia inteligentnych powiadomień

Każdy inwestor wie, że rynki są bardzo dynamiczne. Aby nie przegapić żadnej okazji handlowych, konieczny jest stały podgląd tego, co dzieje się na giełdzie. Jest to oczywiście bardzo czasochłonne. Dzięki aplikacji handlowej możesz jednak ustawić inteligentne alerty. Jeśli na rynku pojawi się okazja inwestycyjna, która pasuje do Twojej strategii, otrzymasz powiadomienie. Dzięki alertom będziesz mógł efektywnie wykorzystać okazje inwestycyjne bez konieczności spędzania całego dnia przed monitorem oglądając wykresy.

iPad z otwartą platformą handlową LYNX Trading z wykresem cen akcji Walta Disneya

Bezpłatne konto demo

Aplikację handlową na iPada możesz wypróbować bezpłatnie, nawet jeśli nie założyłeś jeszcze rachunku inwestycyjnego za pośrednictwem LYNX. Spróbuj tradingu zanim zainwestujesz własne pieniądze. W aplikacji masz do dyspozycji te same funkcje, co na rzeczywistym rachunku. Konto demo za pośrednictwem aplikacji mobilnej jest oczywiście dostępne również dla klientów LYNX, którzy mają już otwarty rachunek inwestycyjny.

Bezpieczne logowanie do aplikacji LYNX Trading dla bezpiecznego handlu na giełdzie

Bezpieczny handel na iPadzie

Mamy najwyższe wymagania w kwestii bezpieczeństwa twojego rachunku oraz dokonywanych na nim transakcji. W aplikacji handlowej na iPad wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie, żeby zagwarantować bezpieczny dostęp do rachunku oraz funkcjonalności, które oferuje.

Podczas logowania do aplikacji mobilnej wykorzystywane jest zabezpieczenie SSL, a można korzystać również z FaceID oraz TouchID. Jeżeli chcesz jedynie szybko skontrolować portfel albo swoje zlecenia, możesz skorzystać z przyspieszonego logowania do trybu Read-Only.


Aplikacja mobilna do pobrania

Pobierz aplikację handlową z App Store

Aby zainstalować aplikację na iPada, kliknij w poniższy link, który przekieruje cię do App Store. Już tylko sekundy dzielą cię od nieograniczonych możliwości inwestycyjnych w twoim iPadzie.

Pobierz aplikację z Apple store

iPad z otwartą platformą handlową LYNX Trading na szczegółach akcji Apple

Zadowolony inwestor i klient LYNX, który handluje na giełdzie za pomocą smartfona

Handel mobilny z aplikacją

Podróżując, wielu traderów i inwestorów wykorzystuje możliwość handlu za pośrednictwem iPada. Dzięki aplikacji mobilnej można handlować akcjami, futures, opcjami i innymi instrumentami niemal z każdego miejsca. Zarówno z kawiarni, jak i z pociągu. Dlatego też bezustannie poszerzamy zakres naszych usług i możliwości handlu mobilnego. Dowiedz się więcej na temat możliwości oferowanych przez aplikację handlową na iPada i korzyści, które przynosi traderom na giełdzie.

Trading mobilny