Webinary: Kształcenie inwestorów i traderów

Za pośrednictwem naszych webinarów edukacyjnych oferujemy ci możliwość uczenia się od profesjonalnych traderów bez wychodzenia z domu, byś mógł poszerzać swoją wiedzę o rynkach akcji. Nasze internetowe webinary edukacyjne poruszają mnóstwo ciekawych zagadnień związanych z rynkami akcji.

Przedstawimy ci strategie handlowe, bazując na analizie technicznej i fundamentalnej pokażemy najlepsze w danym momencie akcje, a także podzielimy się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi inwestycji na giełdzie. Nasze webinary poświęcamy nie tylko akcjom, lecz także innym instrumentom finansowym, takim jak opcje, kontrakty futures i pozostałe klasy aktywów. Jeśli w nadchodzących webinarach nie znajdziesz interesujących Cię treści, odwiedź nasze archiwum webinarów.

Ikona webinaru w barwach brokera online LYNX
Tematy webinarów
Nie ma zarejestrowanych webinarów z tymi filtrami, wybierz inny filtr.

Bezpłatne edukacyjne webinary inwestycyjne dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów

Wszystkie nasze webinary edukacyjne są bezpłatne. Jako broker online chcemy jak najlepiej nie tylko dla naszych klientów, dlatego udostępniamy nasze materiały edukacyjne wszystkim.

Zarejestruj się w prosty sposób i poszerzaj swoją wiedzę na temat inwestowania. To, jak duże jest twoje doświadczenie handlowe nie ma znaczenia – oferowany przez nas szeroki wybór webinarów przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów. W trakcie webinarów na żywo nasi eksperci inwestycyjni pozostają w kontakcie ze słuchaczami, przekazując im swoje wieloletnie osobiste doświadczenia ze świata giełdy. Skorzystaj z naszej oferty edukacyjnej, by poszerzyć swoją wiedzę o handlu papierami wartościowymi.

Poszerz swoją wiedzę o inwestowaniu: webinary na temat rynku akcji bez wychodzenia z domu

Z naszych webinarów o handlu na giełdzie dowiesz się, jak znaleźć interesujące akcje, wyliczać cele cenowe, zarządzać swoim portfelem inwestycyjnym czy stosować strategie inwestycyjne.

Ucz się od wykwalifikowanych prelegentów, jakie mechanizmy rządzą rynkiem akcji. Jeśli jesteś już zaawansowanym inwestorem, być może zainteresują cię nasze webinary tradingowe na żywo.