BookTrader – Narzędzie handlowe do szybkiego i efektywnego handlu

Ikona BookTrader

BookTrader to narzędzie handlowe służące do tworzenia i wysyłania zleceń transakcyjnych bezpośrednio z książki zleceń.

Za pośrednictwem brokera online LYNX uzyskasz dostęp do praktycznego narzędzia handlowego BookTrader. Przeznaczony jest głównie dla aktywnych traderów handlujących papierami wartościowymi, którzy chcą szybko tworzyć i wysyłać zlecenia w taki sposób, by nie ominęła ich żadna szansa na giełdzie. Sprawdzi się przede wszystkim podczas handlu futures. Narzędzie handlowe BookTrader możesz ponadto skonfigurować zgodnie z własnymi potrzebami.

Funkcje BookTradera:

  • Szybkie zajmowanie pozycji
  • Kompleksowe funkcje do zarządzania zleceniami
  • Szczegółowa książka zleceń z cenami kupna i sprzedaży
  • Możliwość programowania skrótów klawiaturowych do wprowadzania zleceń
  • Bezpłatnie na platformie handlowej Trader Workstation (TWS)

Więcej na temat BookTradera

Łatwe tworzenie i wysyłanie zleceń transakcyjnych

W BookTrader możesz definiować skróty klawiaturowe i używać ich do wprowadzania wielu rodzajów zleceń, jak LIMIT, STOP lub BRACKET. Korzystaj z BookTradera, aby szybko i sprawnie handlować papierami wartościowymi i nie przeoczyć żadnej okazji inwestycyjnej.

BookTrader i zlecenia handlowe

Przejrzysty handel na giełdzie

BookTrader oferuje traderom wiele informacji na różnych poziomach cenowych. Zawsze możesz zobaczyć najlepszą cenę sprzedaży i najlepszą cenę kupna. BookTrader zapewnia również informacje o najwyższej cenie, najniższej cenie i ostatniej notowanej cenie. Histogram pokazuje oprócz tego wolumen transakcyjny dla każdego poziomu cenowego. Dla lepszej orientacji zastosować można różne kolory. BookTrader to narzędzie handlowe, które pomoże nawet początkującym traderom w efektywnym wykorzystaniu w praktyce nabytej wiedzy.

Narzędzie handlowe BookTrader z arkuszem zleceń i cenami po stronie podaży i popytu

Indywidualne ustawienia narzędzia BookTrader

BookTrader można indywidualnie dostosować do twoich osobistych preferencji. Sam decydujesz, które informacje mają być widoczne i w jaki sposób. Skonfiguruj narzędzie tak, by w pełni zaspokajało twoje potrzeby i pasowało do strategii handlowej. Narzędzie BookTrader pomoże ci efektywnie reagować na pojawiające się możliwości inwestycyjne oraz być przygotowanym na każdą sytuację na rynku.

Szczegóły możliwych indywidualnych ustawień narzędzia handlowego BookTrader

Pozostałe narzędzia tradingowe

Poznaj narzędzia tradingowe