BookTrader – Narzędzie handlowe do szybkiego i efektywnego handlu

Ikona BookTrader

BookTrader to narzędzie handlowe służące do tworzenia i wysyłania zleceń transakcyjnych bezpośrednio z książki zleceń.

Za pośrednictwem brokera online LYNX uzyskasz dostęp do praktycznego narzędzia handlowego BookTrader. Przeznaczony jest głównie dla aktywnych traderów handlujących papierami wartościowymi, którzy chcą szybko tworzyć i wysyłać zlecenia w taki sposób, by nie ominęła ich żadna szansa na giełdzie. Dzięki BookTrader możesz jednym kliknięciem otworzyć, zmodyfikować albo zamknąć pozycję. Sprawdzi się przede wszystkim podczas handlu futures. Narzędzie handlowe BookTrader możesz ponadto skonfigurować zgodnie z własnymi potrzebami.

Funkcje BookTradera:

  • Szybkie zajmowanie pozycji
  • Kompleksowe funkcje do zarządzania zleceniami
  • Szczegółowa książka zleceń z cenami kupna i sprzedaży
  • Możliwość wprowadzania zleceń za pomocą klawiatury
  • Bezpłatnie na platformie handlowej Trader Workstation (TWS)

Więcej na temat BookTradera

Łatwe tworzenie i wysyłanie zleceń transakcyjnych

Z BookTraderem możesz tworzyć zlecenia limit, stop i bracket jednym kliknięciem. Wystarczy kliknąć w przycisk bid w razie kupna i przycisk ask – podczas sprzedaży. W zależności od tego, którego przycisku myszy używasz, dla pożądanego kursu tworzone jest zlecenie LMT lub STP. Ponadto masz możliwość ustawienia skrótów klawiszowych, które możesz zastosować dla wielu innych rodzajów zleceń. Wykorzystaj narzędzie BookTrader do szybkiego i efektywnego handlu papierami wartościowymi, a nie ominie cię żadna szansa na zysk.

BookTrader i zlecenia handlowe

Przejrzysty handel na giełdzie

BookTrader oferuje traderom wiele informacji na różnych poziomach cenowych. Zawsze możesz zobaczyć najlepszą cenę sprzedaży i najlepszą cenę kupna. BookTrader zapewnia również informacje o najwyższej cenie, najniższej cenie i ostatniej notowanej cenie. Histogram pokazuje oprócz tego wolumen transakcyjny dla każdego poziomu cenowego. Dla lepszej orientacji zastosować można różne kolory. BookTrader to narzędzie handlowe, które pomoże nawet początkującym traderom w efektywnym wykorzystaniu w praktyce nabytej wiedzy.

Narzędzie handlowe BookTrader z arkuszem zleceń i cenami po stronie podaży i popytu

Indywidualne ustawienia narzędzia BookTrader

BookTrader można indywidualnie dostosować do twoich osobistych preferencji. Sam decydujesz, które informacje mają być widoczne i w jaki sposób. Skonfiguruj narzędzie tak, by w pełni zaspokajało twoje potrzeby i pasowało do strategii handlowej. Narzędzie BookTrader pomoże ci efektywnie reagować na pojawiające się możliwości inwestycyjne oraz być przygotowanym na każdą sytuację na rynku.

Szczegóły możliwych indywidualnych ustawień narzędzia handlowego BookTrader

Pozostałe narzędzia tradingowe

Poznaj narzędzia tradingowe