ComboTrader - Idealne narzędzie tradingowe do tworzenia kombinacji

Ikona laptopa z platformą handlową i ComboTrader

Dzięki ComboTrader możesz łatwo i szybko tworzyć zlecenia łączone, obejmujące różne aktywa bazowe, takie jak akcje, opcje czy futures.

Jeśli wykorzystujesz strategię obejmującą kombinacje i chcesz połączyć np. kilka kontraktów opcyjnych, ComboTrader będzie doskonałym narzędziem dla ciebie. Wybieraj z 18 znanych strategii kombinacji albo opracuj swoje zlecenie kombinacji we własnym zakresie. Na platformie handlowej w jednym wierszu mogą być wyświetlane nawet bardzo skomplikowane strategie, przy których widoczna będzie ich cena. Kombinację można w każdej chwili rozszerzyć i wyświetlić jej poszczególne elementy.

Funkcje ComboTrader:

  • Szybkie tworzenie kombinacji
  • Domyślnie ustawione strategie
  • Indywidualne ustawienia poszczególnych kombinacji
  • Łatwe i przejrzyste porównania różnych kombinacji
  • Tworzenie kombinacji akcji, opcji i futures
  • Bezpłatnie w platformie handlowej Trader Workstation (TWS)


Więcej o ComboTrader

Twórz zlecenia kombinacji szybciej i łatwiej

W ComboTrader, w zakładce „Strategy”, znajdziesz wiele szablonów dla popularnych kombinacji futures i opcji. Ułatwia to tworzenie tych kombinacji, ponieważ zlecenia kupna i sprzedaży są predefiniowane dla każdej nogi, a inne parametry kombinacji są automatycznie wypełniane w odpowiedzi na Twoje dane. Pozwala to szybko i dokładnie zestawiać popularne kombinacje, takie jak Straddle, Strangle, Butterfly i wiele innych. Ponadto możesz tutaj łatwo przewijać otwarte pozycje futures przed terminem zapadalności.

Obchodní nástroj FX Trader a přehled měnových párů

Zmieniaj ustawienia poszczególnych kombinacji

W zakładce „Pair” albo „Leg-by-Leg” możesz stworzyć każdą kombinację. Niezależnie od tego, czy chcesz kupować różne akcje, handlować na akcjach w kombinacji z opcjami albo tworzyć własne kombinacje opcji lub futures. Za pomocą ComboTrader platforma handlowa pokaże ci twoją kombinację w jednym wierszu i wyliczy cenę kupna i sprzedaży. Natychmiast widzisz, jaka jest cena twojej kombinacji i możesz handlować.

Narzędzie ComboTrader i wprowadzanie strategii opcyjnych

Analizuj i porównuj kombinacje

Zakładka „More” jest idealna do porównywania grup kombinacji z takim samym aktywem bazowym. Dla wybranej strategii możesz wykorzystać opcję filtrów w celu ograniczenia dostępnych możliwości wyświetlania różnych kombinacji, które spełniają ustalone przez ciebie kryteria wyszukiwania. Z listy dostępnych kombinacji możesz wybrać, które kombinacje są dla ciebie interesujące. Przy każdej kombinacji możesz zobaczyć aktualne ceny i zdecydować, którą kombinacje chcesz handlować.

Narzędzie handlowe ComboTrader do wprowadzania łączonych zleceń handlowych

Pozostałe narzędzia tradingowe

Poznaj narzędzia tradingowe