Nagrody brokerskie:
co inni mówią o LYNX

Zapewnienie inwestorom detalicznym oraz traderom najlepszych warunków do handlu na całym świecie. To był cel, który przyświecał LYNX, kiedy w 2006 roku zaczynał oferować swoje usługi w Holandii, a następnie rozszerzał je na inne kraje, z Polską włącznie. Każdego dnia wkładamy ogrom pracy w ulepszanie naszych usług. Chcemy skrócić naszym klientom drogę do ich sukcesu.

Kładziemy nacisk na szeroką gamę produktów i rynków, niskie i przejrzyste prowizje, zaawansowane platformy handlowe o dużej stabilności i szybkiej realizacji zleceń, a także szeroki wachlarz możliwości szkoleniowych. To zestawienie jest nagradzane zarówno przez klientów, jak i publiczne i profesjonalne jury, które kilkakrotnie przyznały LYNX tytuł Najlepszego Brokera w kilku krajach Europy. 

Zadowolony inwestor i klient LYNX cieszący się wolnym czasem, podczas gdy jego inwestycje pracują dla niego

Dlaczego wybrać LYNX

Jak wybrać brokera?
Dowiedz się, dlaczego LYNX to dobry wybór

Zdobyte nagrody są dla nas potwierdzeniem naszej filozofii: wszystko dla sukcesu naszych klientów.

Media branżowe i rozmaite jury w całej Europie doceniają nasze usługi. Do najbardziej cenionych zaliczają się:

  • Niskie i przejrzyste opłaty

  • Globalne możliwości inwestowania

  • Szeroki wybór produktów inwestycyjnych

  • Profesjonalne i przyjazne dla użytkownika platformy handlowe

  • Handel mobilny w dowolnym miejscu i czasie

  • Ponad 60 rodzajów zleceń i algorytmów

  • Profesjonalna i przyjazna obsługa klienta

  • Dziesiątki wskaźników do zaawansowanej analizy

Inwestor i klient LYNX handlujący na platformie Trader Workstation (TWS)
Profesjonalna
platforma handlowa
LYNX zapewnia dostęp do stabilnych, szybkich i łatwych w obsłudze platform transakcyjnych, które spełniają wymagania zarówno mniej wymagających, jak i najbardziej wymagających traderów. Ponadto platformy te są przyjazne dla użytkownika i zoptymalizowane pod kątem handlu różnymi rodzajami instrumentów
Przeszkolony pracownik brokera internetowego LYNX doradza klientowi w ustawieniu platformy transakcyjnej
Przyjazna
obsługa klienta
Klient jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Naszym klientom oferujemy wszelkie niezbędne wsparcie oraz ponadstandardowy poziom usług. Oczekuj przyjaznej, kompetentnej i rzetelnej obsługi. Dzięki prawdziwemu doświadczeniu w inwestowania i handlu, rozumiemy Cię.
Skuteczny inwestor i klient LYNX poszukujący informacji o akcjach na Portalu Inwestycyjnym
Edukacyjno - informacyjny
portal giełdowy
Edukacja i dostęp do informacji to droga do sukcesu. W LYNX zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie naszym klientom możliwości pogłębienia wiedzy nie tylko o rynkach finansowych. Dzielimy się z naszymi klientami ważnymi profesjonalnymi analizami i jasnymi, bieżącymi informacjami o wydarzeniach w świecie inwestycyjnym. LYNX zapewnia wysokiej jakości zaplecze edukacyjne i informacyjne.

Ocena brokera online

LYNX i zdobyte międzynarodowe nagrody

24 ×
międzynarodowe nagrody
BankingCheck

Top rekomendacja

5 razy

Handelsblatt

Top online broker

3 razy

Broker-Wahl

Zwycięzca testu

4 razy

Gouden Stier

Najlepszy broker

7 razy

BeleggersBelangen

Najlepszy online broker

3 razy


Co mówią o LYNX nasi klienci?

Ocena zadowolenia klienta ze wsparcia - 9,42 pkt

Opinia brokera o wysokiej jakości z ponadstandardowym poziomem usług przyciąga do nas coraz więcej inwestorów. Zadowolenie naszych klientów z naszej obsługi klienta ma w tym dużą wartość.

Bardzo cenimy sobie wszystkie nagrody, ale jedna z nich jest dla nas najważniejsza – informacje zwrotne od naszych klientów. Cieszymy się, że w naszym regularnym badaniu polskich klientów LYNX uzyskał średnią ocenę 9,42 na 10 punktów pod względem zadowolenia z obsługi klienta*.

Co mówią nasi klienci

Quote mark

*Dane pochodzą z ankiet oceniających satysfakcję klienta z poziomu wsparcia. Na pytanie „Jakie jest Twoje zadowolenie z obsługi klienta?” łącznie odpowiedziało 40 klientów z możliwością odpowiedzi od 1 do 10 (maksymalna ocena 10) w okresie od 01.01.2021 do 30.09.2021, średnia ocena wyniosła 9,42 pkt.


O LYNX

Filozofia LYNX - wszystko dla twojego sukcesu

Firma LYNX została założona w 2006 roku w Holandii w celu zapewnienia wszystkim inwestorom najlepszych warunków do odniesienia sukcesu w handlu na całym świecie.

Po szybkim sukcesie na rodzimym rynku, założyciele LYNX, dwóch aktywnych traderów z Amsterdamu, zdecydowali się na ekspansję na inne kraje europejskie. Stopniowo otwierano biura LYNX w Berlinie, Gandawie i Pradze. Poza Polską, Belgią i Czechami LYNX obsługuje również inwestorów na Słowacji, w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji i Finlandii. Codziennie pracujemy, aby zapewnić klientom najlepszą możliwą obsługę i wsparcie. Sukces naszych klientów jest naszym priorytetem numer jeden. Dzięki temu LYNX jest dziś jednym z najbardziej utytułowanych paneuropejskich brokerów.

Zdjęcia kierownika czeskiego oddziału LYNX Jonas Mlynek
Sukces naszych klientów. To jest dla nas najważniejsze.

Jonáš Mlýnek, Branch Manager

LYNX - Broker dla każdego inwestora i tradera

Za pośrednictwem brokera online LYNX możesz handlować szerokim zakresem produktów. Więcej informacji o poszczególnych produktach znajdziesz tutaj: