Ustawienia użytkownika

Subskrybcja danych rynkowych

Platformy transakcyjne za pośrednictwem LYNX zazwyczaj domyślnie wyświetlają 15-minutowe opóźnione kwotowania, jeśli zezwala na to giełda. Dostęp do bezpłatnych i płatnych pakietów danych w czasie rzeczywistym można uzyskać w sekcji Market Data Subscriptions w Zarządzaniu Kontem.

Pozwolenie do handlu

Możesz zawnioskować o uprawnienia handlowe, aby handlować nowymi produktami lub na dodatkowych rynkach. Przejdź do Zarządzania Kontem i wnioskuj o dodatkowe ustawienia w sekcji Setting.

Zarządzanie kontem

Zarządzanie Kontem to platforma internetowa, której priorytetem jest płynne zarządzanie kontem. Od śledzenia sald i historii transakcji po ułatwianie transferów środków i dostarczanie kompleksowych narzędzi do raportowania podatkowego.

Strefa klienta

W swojej Strefie Klienta możesz zobaczyć ważne dokumenty na pierwszy rzut oka i być natychmiast na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.
Poznaj Strefę Klienta LYNX+ w zaledwie kilku krokach.

Zmiana typu rachunku

Dowiedz się tutaj, jak zmienić typ rachunku i zrozumieć różnice między rachunkiem gotówkowym a rachunkiem z depozytem zabezpieczającym.

Rachunek demo

Jako klient LYNX masz możliwość otwarcia rachunku demo oprócz rachunku rzeczywistego. Pozwala to przetestować nowe strategie przed wdrożeniem ich na rachunku rzeczywistym. Możesz otworzyć rachunek Paper Trading, instrukcje znajdziesz poniżej.

Zmiana waluty bazowej

Waluta bazowa rachunku określa walutę, w której wyświetlane są wartości rachunku, raporty i wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego. Zobacz tutaj, jak ją zmieni

Zamknięcie rachunku

Aby zamknąć rachunek, należy postępować zgodnie z instrukcjami Centrum Obsługi w danym kraju.