Platforma

Platforma transakcyjna jest najważniejszym narzędziem dla inwestora, ponieważ jest łącznikiem między nim a rynkiem akcji.

Każdy inwestor handluje na swój własny sposób. Obejmuje to różne życzenia i potrzeby, jeśli chodzi o oprogramowanie handlowe. Dlatego w LYNX oferujemy różne rozwiązania dostosowane do każdej sytuacji.

LYNX+

W LYNX nie stoimy w miejscu. Każdego dnia staramy się ulepszać Twoje doświadczenia inwestycyjne, abyś mógł czerpać jeszcze więcej korzyści ze swojego portfela. Dlatego z dumą przedstawiamy LYNX+, następcę LYNX Basic.

Platforma Trader Workstation

Na platformie TWS można znaleźć wiele interesujących narzędzi, takich jak wskaźniki techniczne, Options Trader, Risk Navigator, Probability Lab i wiele innych.

Aplikacja mobilna LYNX Trading

Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy w domu, możesz korzystać z aplikacji mobilnej LYNX Trading App do handlu akcjami, opcjami i innymi produktami finansowymi.

TeamViewer

Za pomocą tego oprogramowania nasz zespół obsługi klienta może połączyć się z urządzeniem po jego zatwierdzeniu i udzielić wsparcia bezpośrednio na jego ekranie..

Najczęściej zadawane pytania

Platforma jest dostępna do pobrania na komputery Mac, Linux i Windows. Linki do pobrania można znaleźć tutaj.

LYNX+ jest zoptymalizowany do użytku w przeglądarce telefonu komórkowego. Możesz przejść do LYNX+ jak zwykle i zalogować się za pomocą swoich danych uwierzytelniających. Może to być bardziej przyjazna dla użytkownika alternatywa dla kompleksowej aplikacji LYNX Trading.

Twój rachunek, zlecenia i portfel są zsynchronizowane, niezależnie od tego, czy korzystasz z LYNX+ na komputerze lub urządzeniu mobilnym, TWS czy aplikacji LYNX Trading. Możesz handlować, modyfikować zlecenia lub monitorować swoje portfolio na wszystkich platformach.