Wprowadzenie

Twój rachunek inwestycyjny za pośrednictwem LYNX jest gotowy do dokonania pierwszej transakcji. Przyjrzyjmy się platformie transakcyjnej LYNX+.

LYNX+

Nasza platforma transakcyjna LYNX+ to przyjazne dla użytkownika rozwiązanie, które uruchamia się bezpośrednio przez przeglądarkę internetową. Wystarczy kilka kliknięć, aby tworzyć zlecenia i śledzić rozwój swojego portfela.

Podczas opracowywania platformy LYNX+ skupiliśmy się na przejrzystym i intuicyjnym interfejsie użytkownika. Przyjrzyjmy się teraz funkcjom LYNX+.

ważne
Inne platformy transakcyjne:

Inne platformy transakcyjne są również dostępne za pośrednictwem LYNX. Należą do nich Trader Workstation (TWS) od Interactive Brokers. TWS oferuje różnorodne narzędzia i opcje ustawień, za pomocą których można handlować akcjami i złożonymi produktami finansowymi, takimi jak opcje, kontrakty futures, fundusze ETF, obligacje i kontrakty CFD. Dowiedz się więcej o Trader Workstation

Aplikacja mobilna LYNX Trading

Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy w domu, możesz korzystać z aplikacji mobilnej LYNX Trading App do handlu akcjami, opcjami i innymi produktami finansowymi. Dzięki tej aplikacji możesz mieć kontrolę nad swoim portfelem przez cały czas, przesyłać zlecenia kupna lub sprzedaży, przeglądać wykresy i otrzymywać powiadomienia bezpośrednio za pośrednictwem smartfona. Dostępnych jest wiele rodzajów zleceń i innych funkcji. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Pobierz aplikację LYNX Trading App bezpośrednio na iOS w App Store lub na smartfona z systemem Android w Google Play. Alternatywnie można zeskanować poniższy kod QR bezpośrednio za pomocą aparatu smartfona.

Dwuskładnikowe uwierzytelnianie

Korzystanie z uwierzytelniania dwuskładnikowego zwiększa bezpieczeństwo dostępu do rachunku papierów wartościowych.
Aby dodać tę funkcję do swojego rachunku, należy aktywować LYNX Key za pośrednictwem aplikacji LYNX Trading App na smartfonie. Oprócz uwierzytelniania dwuskładnikowego masz również możliwość handlu za pomocą telefonu komórkowego w dowolnym momencie za pośrednictwem aplikacji LYNX Trading.

Po uruchomieniu aplikacji wybierz Services, a następnie Register Two-factor. Szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji klucza LYNX możesz znaleźć tutaj.


Pierwsze zlecenie

Ponadto należy pamiętać, że w przypadku handlu produktami w walucie obcej za pomocą rachunków gotówkowych wymagane jest wcześniejsze przewalutowanie. Szczegółowe informacje na temat przewalutowania/konwersji możesz znaleźć tutaj: Wymiana walut za pośrednictwem LYNX+.

ważne
Składanie zleceń i konwersja walut na platformie TWS:

Waluty możesz również wymieniać na platformie Trader Workstation (TWS), zapoznaj się z następującymi stronami: Tworzenie zlecenia w TWS i Wymiana walut na TWS.

Nastepny krok: Wskazówki dotyczące handlu.


Teraz, gdy postawiłeś już pierwsze kroki w świecie handlu, możesz poznać kilka nieocenionych wskazówek handlowych. W drugim etapie Twojej podróży zbadamy kluczowe aspekty, takie jak konwersja walut, uprawnienia handlowe i subskrypcje danych rynkowych w czasie rzeczywistym, aby pomóc Ci handlować wydajniej i skuteczniej. Kontynuujmy budowanie wiedzy i możliwości handlowych.