ChartTrader: Narzędzie do analizy wykresów i szybszej realizacji zleceń

Ikona wykresu świecowego pokazująca zlecenia kupna i sprzedaży

ChartTrader skrywa w sobie nieskończone możliwości pracy z wykresami. Łączy dużą ilość funkcji z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Pod postacią narzędzia tradingowego ChartTrader broker online LYNX prezentuje potężne narzędzie do analizy wykresów i realizacji zleceń. ChartTrader dysponuje podstawowymi funkcjami, takimi jak analiza techniczna czy prezentowanie wykresów obejmujących okres od jednej minuty do kilku lat. Jeśli chodzi o zaawansowane funkcje, to umożliwia między innymi jednoczesne śledzenie kilku wykresów, dodawanie programowalnych przycisków czy handel bezpośrednio z poziomu wykresu.

Funkcje ChartTradera:

  • Zaawansowana analiza techniczna z możliwością łączenia dziesiątek wskaźników
  • Szybsza i zautomatyzowana realizacja zleceń za pomocą programowalnych przycisków
  • Multi-Chart Window - więcej wykresów w jednym oknie
  • Ustawienia powiadomień na podstawie własnych parametrów
  • Wyświetlanie aktualnych pozycji przy pomocy wskaźnika wykresu
  • Za darmo w platformie handlowej Trader Workstation (TWS)

Szczegółowe ustawienia parametrów wykresu

Szczegółowe ustawienia parametrów wykresu

Po otwarciu wykresu masz możliwość ustawienia jego podstawowych właściwości. Możesz na przykład wybrać rodzaj wykresu i ustawić okres wyświetlany na wykresie. Dodatkowo można wyświetlać informacje o wolumenie obrotów, dziennych wartościach minimalnych i maksymalnych czy też z łatwością ustawić kolory wykresu. Możliwości dostosowywania tego elastycznego narzędzia handlowego są niemal nieograniczone i każdy trader może tworzyć wykresy dostosowane do swoich potrzeb.

Szczegółowe ustawienia wykresu cenowego w narzędziu ChartTrader

Szczegółowa analiza techniczna

ChartTrader zapewnia wiele opcji analizy technicznej. Możesz oznaczać linie trendu na wykresie czy korzystać z ponad 120 wskaźników, pozwalających na szczegółową analizę danego instrumentu. Możesz również z łatwością porównywać dany instrument z wydajnością indeksu. Na własne potrzeby możesz dodawać komentarze do wykresu, a następnie je zapisywać. Do dyspozycji masz również opcję zapisywania szablonów wykresów, które można wykorzystać do analizy pozostałych instrumentów.

Ustawianie wskaźników na wykresie cenowym w narzędziu ChartTrader

Trading bezpośrednio z wykresu

Dzięki ChartTrader możesz wprowadzać zlecenia bezpośrednio z wykresu. Możesz również użyć skrótów klawiaturowych, aby jeszcze szybciej reagować na konkretne okazje rynkowe. ChartTrader da Ci również przegląd wszystkich zleceń, wyświetli ich realizację i zapewni kompleksowy przegląd Twojego aktualnego portfela. Z ChartTraderem przeniesiesz swój handel na wyższy poziom.

Szczegółowy opis narzędzia handlowego ChartTrader, dzięki któremu możesz wprowadzać zlecenia handlowe bezpośrednio z wykresu

Narzędzia tradingowe

Poznaj narzędzia tradingowe