Mobilna aplikacja handlowa na iPhone’a

Z aplikacją mobilną na iPhone’a możesz handlować w dowolnym czasie i miejscu. Miej nieprzerwany wgląd w swój portfel i nie pozwól, by umknęła ci jakakolwiek okazja inwestycyjna.

Bezpłatna aplikacja mobilna na iPhone’a umożliwia ci dostęp do aktualnych cen akcji i innych instrumentów. Możesz wyświetlać wykresy cenowe oraz i filtrować akcje czy inne instrumenty według określonych kryteriów. Przejrzysta aplikacja oferuje liczne funkcje, a także wysokiej jakości zabezpieczenia, takie jak FaceID i Touch ID. Zachowaj kontrolę nad swoimi inwestycjami i zadbaj o ich bezpieczeństwo.

Aplikacja mobilna na iPhone’a oferuje nie tylko aktualne kursy i wykresy, lecz także możliwość zobaczenia prognoz analityków. Z aplikacją handlową uzyskasz wgląd w swój portfel w dowolnym czasie i miejscu.

Spokojený investor a klient LYNX kontrolující své investiční portfolio na mobilním telefonu

Zalety handlowej aplikacji mobilnej na iPhone’a

  • Handel na giełdzie z iPhone’a

  • Wprowadzanie i modyfikacja zleceń transakcyjnych

  • Przegląd rachunku w czasie rzeczywistym

  • Szczegółowe zestawienia zysków, strat i wymagań dotyczących depozytu zabezpieczającego

  • Możliwość przenoszenia ustawień platformy Trader Workstation na różne urządzenia

  • Bezpieczny tryb read-only dla szybkiego podglądu i kontroli portfela


Właściwości i funkcje

Funkcje aplikacji mobilnej do handlu na giełdzie

Mobilní telefon s aplikací LYNX Trading a zadaným limitním obchodním příkazem

Łatwe wprowadzanie zleceń transakcyjnych z iPhone’a

Z aplikacją handlową na iPhone’a masz do dyspozycji wszystkie ważne funkcje, które znasz z platformy handlowej na komputery. Podstawą jest szybkie i łatwe wprowadzanie zleceń kupna lub sprzedaży wszystkich instrumentów, którymi można handlować za pośrednictwem LYNX. Poza tym możesz wybierać z dużej ilości zleceń transakcyjnych, takich jak market, limit, bracket order lub trailing stop. Wprowadzanie stop-loss albo profit-target jest więc bardzo łatwe.

iPhone s aplikací LYNX Trading s cenovým grafem a indikátory pro analýzu akcií

Analiza wykresów

Dzięki aplikacji handlowej możesz wygodnie analizować wykresy cenowe na swoim urządzeniu mobilnym. Dostępnych jest wiele rozmaitych rodzajów wykresów – świecowe, słupkowe lub liniowe. Można również ustawiać różne ramy czasowe (timeframe) i wyświetlać wolumen. Z pewnością wykorzystasz również dużą ilość wskaźników ułatwiających analizę techniczną.

Mobilní telefon s inteligentními upozorněními aplikace LYNX Trading

Możliwość ustawienia inteligentnych powiadomień

Rynki są bardzo dynamiczne i pełne możliwości inwestycyjnych. Ciągłe monitorowanie rynków i poszczególnych akcji wymaga więc mnóstwa czasu. Dzięki mobinej aplikacji handlowej możesz jednak ustawić inteligentne powiadomienia (alerty). W sytuacji, kiedy na rynku pojawi się okazja inwestycyjna, która pasuje do twojej strategii, otrzymasz powiadomienie. Dzięki alertom będziesz więc mógł efektywnie korzystać z możliwości inwestycyjnych bez konieczności spędzania całego dnia przed monitorem na obserwowaniu wykresów.

Mobilní telefon s obchodním demoúčtem v aplikaci LYNX Trading

Darmowy rachunek demo

Możesz pobrać aplikację mobilną bezpłatnie z App Store, nawet jeśli nie założyłeś jeszcze rachunku inwestycyjnego za pośrednictwem LYNX. Rachunek demo w aplikacji mobilnej dysponuje przy tym wszystkimi funkcjami z którymi spotkasz się, korzystając z rzeczywistego rachunku. Rachunek demo w aplikacji jest oczywiście dostępny również dla klientów LYNX, którzy już otworzyli rachunek inwestycyjny.

Mobilní telefon s aplikací LYNX Trading a zabezpečenou šifrovací SSL technologií

Bezpieczny dostęp do aplikacji mobilnej

Bezpieczeństwo twojego rachunku to nasz najwyższy priorytet. Dostępne jest bezpieczne logowanie do handlowej aplikacji mobilnej przy wykorzystaniu szyfrowania SSL. Aplikacja korzysta również z uwierzytelniania dwuskładnikowego podczas logowania przy pomocy FaceID i TouchID. Do szybkiego i bezpiecznego skontrolowania swojego portfela możesz z kolei wykorzystać uproszczone logowanie do trybu read-only.


Mobilna aplikacja handlowa do pobrania

Pobierz aplikację mobilną na iPhone’a z App Store

Żeby zainstalować aplikację mobilną na iPhone’a, wystarczy kliknąć w poniższy link, który przekieruje cię do App Store. Pobierz aplikację i zacznij handlować na giełdzie ze swojego iPhone’a.

Pobierz aplikację z Apple store

Smartphone s aplikací LYNX Trading a cenovým grafem akcie Alphabet

Zadowolony inwestor i klient LYNX, który handluje na giełdzie za pomocą smartfona

Handel mobilny z aplikacją handlową

Wielu traderów i inwestorów wykorzystuje możliwość handlu na telefonie, podróżując. Dzięki aplikacji mobilnej można handlować akcjami, futures, opcjami i innymi instrumentami niemal z każdego miejsca. Zarówno z kawiarni, jak i z pociągu. Dlatego też bezustannie poszerzamy zakres naszych usług i możliwości handlu mobilnego. Dowiedz się więcej na temat możliwości, które daje handlowa aplikacja na urządzenia mobilne i korzyści, które przynosi traderom na giełdzie.

Handel mobilny