Wskazówki handlowe

Jeśli jesteś początkującym traderem i stawiasz pierwsze kroki na swoim rachunku handlowym, być może po przeprowadzeniu pierwszej transakcji, jesteśmy tutaj, aby udzielić Ci praktycznych wskazówek. W tym przewodniku przedstawimy wgląd w konwersję walut, rozszerzanie uprawnień handlowych i dostęp do danych rynkowych w czasie rzeczywistym.

Konwersja walut

W LYNX+ możesz wymieniać waluty za pomocą kilku kliknięć, a następnie inwestować na międzynarodowych giełdach. Dowiedz się, jak działa wymiana walut klikając tutaj.

Jeśli wolisz korzystać z platformy TWS, zapoznaj się z poniższą stroną, aby uzyskać wskazówki dotyczące konwersji walut: Konwersja walut na TWS.

Pozwolenie do handlu

Chcesz handlować nowymi produktami lub odkrywać nowe rynki? Możesz poszerzyć swoje możliwości handlowe, rozszerzając swoje uprawnienia za pośrednictwem Zarządzania Kontem. Wystarczy się zalogować, uzyskać dostęp do ustawień i złożyć wniosek o możliwość handlu opcjami, kontraktami futures lub innymi produktami.
Możesz dowiedzieć się, jak wnioskować o nowe zezwolenia handlowe za pośrednictwem Zarządzania Kontem.

Subskrypcja danych rynkowych

Dane rynkowe w czasie rzeczywistym są zazwyczaj niezbędne dla inwestorów. Za pośrednictwem Zarządzania Kontem możesz wykupić pakiet danych rynkowych. Po zalogowaniu się i przejściu do menu Settings a następnie Market Data Subscriptions, znajdziesz przegląd wszystkich danych rynkowych posortowanych według regionu geograficznego. Możesz subskrybować lub zrezygnować z subskrypcji w dowolny momencie.

Pełne instrukcje dotyczące subskrypcji danych rynkowych znajdziesz tutaj.


Wprowadzenie

Przed podjęciem kolejnego kroku w swojej przygodzie z tradingiem, zawsze warto wrócić do podstaw. Powrót do Wstępu może wzmocnić Twoje fundamenty i pomóc Ci podejść do bardziej zaawansowanych tematów z większą pewnością siebie. Wróć więc do pierwszych kroków i upewnij się, że masz solidne podstawy, zanim przejdziemy do dalszej edukacji handlowej.

LYNX Wsparcie

W miarę postępów w swojej przygodzie handlowej, ważne jest, aby wiedzieć, że nasz zespół serwisowy LYNX jest do Twojej dyspozycji. Odkryj, w jaki sposób nasze Centrum Serwisowe, oprogramowanie zdalnej pomocy i Strefa Klienta LYNX+ mogą poprawić Twoje doświadczenie handlowe. Sprawdź system wsparcia, który gwarantuje, że nigdy nie będziesz sam na swojej ścieżce inwestycyjnej.