Broker online LYNX:
Kariera

Pracownicy LYNX określający swoje długoterminowe cele

Wzmocnij nasz zespół

LYNX jest jednym z czołowych brokerów online w Europie. Firma powstała w Amsterdamie w 2006 roku. Od 2008 roku oferuje swoje usługi również w Niemczech i w Belgii. W Polsce LYNX działa od 2017 roku.

Nasz oddział w Pradze obsługuje klientów z Polski, Czech, Słowacji. LYNX posiada również biura w Amsterdamie, Berlinie i Gandawie. Obecnie jest nas ponad 300, ale wciąż się rozwijamy. Poszukujemy zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i talentów na początku kariery. Odkryj poniżej aktualnie otwarte oferty pracy.


Co cię czeka

Przyjazne środowisko pracy i atmosfera

Regularne spotkania zespołowe i nacisk na balans między życiem zawodowym a prywatnym.

Biuro z dużym ogrodem

Pracujemy z cichej willi z dużym zielonym ogrodem.

Liczne korzyści

Przejrzysty system bonusowy, regularne grille, bony na posiłki i inne korzyści.

Nacisk na twój dalszy rozwój osobisty

Mentoring i szkolenia wewnętrzne. Dodatkowo oferujemy budżet na edukację i rozwój osobisty.


Biura LYNX

Biuro LYNX w spokojnej części Pragi

Przyjemne środowisko to podstawa wysokiej jakości pracy. LYNX mieści się w przestronnej willi w spokojnej praskiej dzielnicy Hanspaulka. Biura są zaprojektowane z dużą ilością naturalnego światła. Budynek posiada również duży ogród w którym można czerpać świeżą energię i inspirację lub prowadzić spotkania.

Jeśli potrzebujesz spokoju w pracy i projektach, dostępne są ciche biura. Posiadamy również komfortowo wyposażony salon relaksacyjny, gdzie Ty i Twoi koledzy możecie odpocząć, zjeść obiad, poczytać książkę z naszej biblioteki oraz odetchnąć od codziennego stresu. Nasze biuro znajduje się w dzielnicy mieszkalnej pełnej zieleni i jest połączone z komunikacją miejską. Przekąski, kawa i inne napoje są także dostępne. Latem z pewnością docenisz wspomniany już przestronny ogród i regularne grillowanie.

Ikona Czech z napisem Welcome w kolorach LYNX
Obraz oddający jakość i profesjonalne zaplecze oraz przyjazne środowisko dla pracowników LYNX

Aplikuj o pracę w LYNX

Rozpocznij swoją karierę w LYNX

Lubisz wyzwania? Szukasz nowej pracy, która zapewni Ci elastyczność i świetną atmosferę pracy? W takim razie LYNX to właściwy wybór dla Ciebie. Jesteśmy odnoszącym sukcesy brokerem internetowym, który stale się rozwija.

Zobacz poniżej aktualnie otwarte stanowiska i wyślij nam swoje CV i list motywacyjny. Postaramy się skontaktować z Tobą w ciągu tygodnia. Nie możesz znaleźć stanowiska, które Ci odpowiada, ale podoba Ci się pomysł na karierę w LYNX? Pomimo tego wyślij nam swoje CV i list motywacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy.

Kontakt

Telefon 800 080 563

E-Mail info@lynxbroker.pl

Adres:

LYNX B.V., oddział
Za Hanspaulkou 879
16000 Praga
IČO (REGON): 02451778


Aktualne oferty pracy