Wsparcie Klienta

Najwyższej jakości usługi i bezpośrednie wsparcie doświadczonych specjalistów inwestycyjnych to w LYNX oczywistość

Niezależnie od tego, czy dopiero interesujesz się naszymi usługami brokerskimi, czy potrzebujesz pomocy jako klient. Zwróć się do nas za pośrednictwem maila, chatu bądź telefonicznie albo odwiedź nasze Centrum Wsparcia, gdzie znajdziesz wiele instrukcji. Zapisz się na newsletter, by otrzymywać aktualne wiadomości giełdowe albo pobierz naszą platformę handlową.

Kontakt

Poznaj wszystkie możliwości kontaktu z LYNX. Nasze Wsparcie Klienta jest dla Ciebie.

Platformy

Pobierz platformy i aplikacje handlowe. Przenieś swoje inwestycje na wyższy poziom.

Pomoc zdalna

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub wsparcia bezpośrednio na swoim komputerze, to dobrze trafiłeś.

Webinary

LYNX pogłębia wiedzę inwestorów nie tylko artykuły edukacyjne, ale także poprzez regularne webinary.


Ikona centrum wsparcie klienta w barwach lynx

Centrum Wsparcia

Odwiedź nasze Centrum Wsparcia, gdzie odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące usług LYNX:

  • Pierwsze kroki dla nowych klientów LYNX

  • Informacje o zarządzaniu rachunkiem i jego ustawieniach

  • Szczegółowe wyjaśnienia i instrukcje dotyczące platformy handlowej

  • Zaawansowane ustawienia zleceń handlowych

  • Wskazówki na temat korzystania z naszej internetowej platformy handlowej

  • Instrukcje dla mobilnych aplikacji handlowych

  • Zaawansowane informacje na temat poszczególnych narzędzi inwestycyjnych

Przejdź do Centrum Wsparcia

Często zadawane pytania

W jaki sposób mogę założyć rachunek?

Żeby otworzyć rachunek w IBIE za pośrednictwem brokera online LYNX, wystarczy wypełnić formularz online. Następnie w bezpiecznym środowisku prześlij dokumenty potrzebne do otwarcia rachunku. Formularz pozwalający na otwarcie rachunku możesz wypełnić tutaj: Otwórz rachunek

Jakimi produktami można handlować?

Uzyskasz dostęp do szerokiej gamy narzędzi inwestycyjnych. Możesz handlować akcjami, ETF, opcjami, futures, na Forex, CFD, warrantami i certyfikatami. Więcej informacji na temat oferty produktów znajdziesz na stronie Online Broker.

Jakie są prowizje za zlecenia?

Prowizje za zlecenia zależą od wybranych produktów, ale także od giełdy oraz wolumenu twojej transakcji. Możesz handlować akcjami od $5,00 w USA i od €6,00 w Niemczech. W przypadku opcji i futures prowizje zależą od ilości kontraktów w zleceniu, przy czym cena za jeden kontrakt w USA wynosi od $4, a w Europie od €3. Opłaty standardowo obejmują również koszty podmiotów trzecich. Więcej informacji na temat prowizji i innych kosztów znajdziesz na stronie Opłaty & Prowizje.

Jakie platformy handlowe są dostępne?

Masz do wyboru kilka platform handlowych. Trader Workstation (TWS) to bezpłatna, profesjonalna platforma handlowa, którą możesz zainstalować na swoim komputerze. Jest to jedna z najnowocześniejszych i najlepszych platform handlowych na świecie, zawierająca mnóstwo profesjonalnych narzędzi transakcyjnych dla zaawansowanych traderów oraz inwestorów. Dla inwestorów preferujących mniej złożony interfejs opracowaliśmy LYNX+. Za pośrednictwem tej platformy możesz handlować bezpośrednio z poziomu swojej przeglądarki, bez konieczności instalacji software’u. Dostępne są również mobilne aplikacje handlowe na iOS i Androida, dzięki którym możesz z łatwością handlować na urządzeniach mobilnych.

Jakie rodzaje zleceń transakcyjnych są dostępne?

Standardem są najpopularniejsze rodzaje zleceń, takie jak Market, Limit i Stop. Oprócz tego udostępniamy wiele innych inteligentnych typów zleceń i algorytmów. Wybieraj z różnych zleceń trailingu albo ogranicz swoje zlecenie czasowo. Platforma Trader Workstation (TWS) zapewnia ci ponad 60 różnych rodzajów zleceń i algorytmów.

Jakie wskaźniki techniczne są dostępne?

Z brokerem online LYNX możesz analizować akcje i pozostałe instrumenty inwestycyjne z wykorzystaniem ponad 120 wskaźników. Oprócz wszystkich znanych wskaźników, takich jak średnia krocząca, MACD czy RSI, znajdziesz tam również niezliczoną ilość mniej znanych wskaźników, popularnych wśród zaawansowanych i profesjonalnych inwestorów oraz traderów.

Czy dostępne są dane w czasie rzeczywistym?

Za pośrednictwem LYNX możesz handlować w czasie rzeczywistym. Aktualizacja kursów na platformie handlowej odbywa się kilka razy na sekundę. Wiele danych na żywo dostępnych jest za darmo, za pozostałe możesz wygodnie zapłacić z poziomu ustawień rachunku. Dane opłacane są z góry za miesiąc kalendarzowy i można z nich w każdej chwili zrezygnować.

Czy mój rachunek jest wystarczająco bezpieczny?

LYNX współpracuje z Interactive Brokers Ireland Limited („IBIE”), która obsługuje rachunki klientów. IBIE to spółka-córka amerykańskiej firmy Interactive Brokers LLC („IBKR”), notowanej na NASDAQ, która codziennie obsługuje ponad 1000000 zleceń transakcyjnych. Jest to jedna z największych firm brokerskich na świecie z ponad 30-letnim doświadczeniem. Twój rachunek inwestycyjny prowadzony jest na oddzielnych kontach w IBIE. Oznacza to, że twoje depozyty gotówkowe pozostają oddzielone od aktywów brokera. Twój rachunek podlega irlandzkiemu systemowi rekompensat (www.investorcompensation.ie), który rekompensuje straty do 90%, do maksymalnej wartości 20 000 EUR. Poza tym kładziemy szczególny nacisk na standardy techniczne i bezpieczeństwa, by zapewnić działanie naszych systemów oraz ochronę danych.

Jakie są rodzaje rachunków?

Za pośrednictwem brokera online LYNX możesz założyć w IBIE rachunek inwestycyjny o charakterze rachunku indywidualnego, rachunku wspólnego lub rachunku firmowego w zależności od struktury własności rachunku. Z punktu widzenia funkcjonalności rachunki dzielimy na gotówkowy i marżowy. Rachunek marżowy zapewnia ci więcej możliwości handlowych, takich jak na przykład krótka sprzedaż, wykonanie opcji i handel oparty o depozyt zabezpieczający, który może jednak spowodować straty przewyższające twój wkład. Możesz również wypróbować nasz rachunek demo. Dzięki rachunkowi demo możesz handlować bez ryzyka, testując w rzeczywistych warunkach rynkowych nowe strategie handlowe.

Jak odbywa się przeniesienie rachunku?

Po otwarciu rachunku w IBIE za pośrednictwem LYNX możesz łatwo i szybko przenieść jakiekolwiek papiery wartościowe z rachunku, który masz w innym banku lub u innego brokera online. W ustawieniach rachunku znajdziesz formularz, w którym można wpisać wszystkie pozycje przeznaczone do transferu. Należy go następnie wysłać poprzedniemu brokerowi.