Informacje giełdowe

Handlując na giełdzie papierów wartościowych, warto mieć dostęp do odpowiednich informacji na temat rynków finansowych. Tutaj przedstawiamy takie właśnie informacje.

Co nowego zdarzyło się na giełdzie papierów wartościowych? Co ważnego miało lub będzie miało miejsce w tym tygodniu? Jakimi produktami można handlować i gdzie? Co oznaczają wszystkie te pojęcia, którymi operuje się, mówiąc o giełdzie? Która firma wypłaca najwyższe dywidendy? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w sekcji „Giełda LYNX”, która wypełniona jest mnóstwem praktycznych informacji, aktualnych wiadomości i porad. Wykorzystaj nasze aktualne informacje ze świata rynków finansowych, by zwiększyć efektywność swojego handlu.


Wydarzenia

Kalendarz giełdowy


Stopy procentowe

Stopy procentowe

Tutaj znajdziesz zestawienie stóp procentowych najważniejszych banków centralnych (Europejski Bank Centralny, FED, Bank of England, Bank of Japan i innych).

Nasza wskazówka: Zmiany kluczowych stóp procentowych zawsze wpływają na rynek akcji. Najważniejsze jest śledzenie stopy procentowej, za którą instytucje kredytowe mogą pożyczać pieniądze od banku centralnego.

Najważniejsze stopy procentowe

Guru

Inwestycyjni guru

Poznaj odnoszących największe sukcesy inwestycyjnych guru ze świata finansów i ich metody inwestycyjne.

Przybliżymy ci sylwetki inwestorów, których strategie i sposoby postępowania wpłynęły na niezliczoną ilość traderów z całego świata. Wszyscy z pewnością słyszeli o Warrenie Buffecie, ale czy wiesz również w jaki sposób wybiera akcje do swojego portfela i na czym polega jego strategia?

Inwestycyjni guru