LYNX+
Wygodny Webtrader przeznaczony do handlu bezpośrednio z przeglądarki

Handluj na giełdzie poprzez platformę LYNX+ prosto z przeglądarki internetowej

Dostęp do giełdy przez przeglądarkę to szybka alternatywa dla konwencjonalnego oprogramowania inwestycyjnego. Dzięki platformie internetowej możesz handlować z dowolnego urządzenia – komputera, smartfona lub tabletu. Zawsze i wszędzie. Wystarczy dostęp do internetu. Nowoczesna platforma handlowa online LYNX+ sprawia, że ​​handel jest nie tylko szybki i wygodny, ale także całkowicie bezpieczny dla każdego inwestora i tradera.


Handel bezpośrednio z przeglądarki internetowej
Platforma inwestycyjna LYNX+

Handluj bezpośrednio z przeglądarki

Czy chciałbyś handlować na różnych urządzeniach bez konieczności instalowania oprogramowania lub aplikacji na każdym z nich? Wypróbuj LYNX+.

Bezpłatna internetowa platforma handlowa LYNX+ została opracowana specjalnie dla inwestorów oraz traderów, którzy potrzebują prostego i wygodnego interfejsu bez utraty kluczowych funkcji profesjonalnej platformy handlowej.

Na LYNX+ możesz łatwo, szybko i bezpiecznie handlować na akcjach, opcjach, futures, parach walutowych, ETF, certyfikatach i CFD bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Nie musisz instalować żadnego oprogramowania. LYNX+ działa w każdej przeglądarce.


Handel internetowy z LYNX+

Elastyczny dostęp do rachunku inwestycyjnego dzięki handlowi internetowemu

Korzystanie z platformy LYNX+ docenisz w licznych sytuacjach, np. jeżeli nie dokonujesz transakcji zawsze na tym samym komputerze, kiedy ogranicza cię firewall albo po prostu nie masz zainstalowanej platformy TWS, możesz przeprowadzać wszelkie działania w ramach swojego rachunku dzięki platformie LYNX+.

Nie tylko nowicjusze, lecz także doświadczeni traderzy doceniają LYNX+, ponieważ umożliwia szybki wgląd w rachunek oraz łatwe wprowadzanie zleceń i zarządzanie portfelem, niezależnie od tego czy jesteś w podróży, czy tylko nie masz dostępu do urządzenia, na którym zwykle handlujesz.

Możesz skorzystać z platformy LYNX+ na wszystkich głównych przeglądarkach internetowych, a także na tabletach oraz telefonach komórkowych. Webtrader przeszedł testy i działa bez zarzutu na przeglądarkach Chrome, Firefox, Safari, a także Edge. Dostęp do platformy można uzyskać, logując się przez stronę internetową zabezpieczoną certyfikatem SSL w celu umożliwienia logowania przy pomocy tych samych danych dostępowych, co do platformy TWS i zarządzania rachunkiem.

Obsługiwane przeglądarki
firefox firefox
chrome chrome
safari safari
edge edge
Odnoszący sukcesy trader handlujący forex i kontraktami futures na tablecie

Zalety platformy LYNX+

  • Bezpłatna platforma handlowa
  • Nie wymaga pobierania i instalacji
  • Działa w każdej przeglądarce i na każdym urządzeniu
  • Automatycznie generowane analizy akcji i ich wyceny
  • Propozycje transakcji na podstawie aktualnych poziomów wsparcia i oporu
  • Interaktywne wykresy ze wskaźnikami analizy technicznej
  • Przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs
  • Taki sam zakres rynków jak na TWS


Platforma dla inwestorów i traderów

LYNX+ handel z poziomu przeglądarki dla początkujących i profesjonalistów

LYNX+ to znacznie więcej niż tylko podgląd portfela.

Łatwe i szybkie kupno oraz sprzedaż papierów wartościowych to oczywistość. Wszystkie funkcje niezbędne do skutecznego handlu są dostępne z poziomu nowoczesnego, przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Początkujący docenią niezwykle łatwą i intuicyjną obsługę. Zaawansowanym traderom spodobają się szczegółowe analizy poszczególnych spółek z określeniem aktualnych poziomów wsparcia i oporu oraz wynikającymi z nich możliwości biznesowych włącznie, a także drobiazgowe analizy statystyk odnoszących się do wszystkich transakcji. Dostępny jest nie tylko handel na akcjach, lecz także proste i przejrzyste środowisko do handlu na opcjach oraz kombinacjach opcyjnych. Podsumowując, LYNX+ to platforma odpowiednia zarówno dla początkujących inwestorów, jak i rekinów giełdowych.

Szczegóły indywidualnych ustawień platformy transakcyjnej LYNX+

Dostosuj stronę główną platformy

Specjalną funkcją LYNX+ jest możliwość dostosowania strony głównej. Pozwala to na szybki podgląd portfela i umożliwia wyświetlenie listy monitorowanych akcji oraz innych instrumentów. W ten sposób zaraz po uruchomieniu webtradera uzyskujesz wgląd w to, co najbardziej cię interesuje. Ponadto dostęp do wiadomości sprawia, że jesteś na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami ze światowych rynków i możliwościami szkoleniowymi w LYNX.

Tworzenie i modyfikacja wykresów i wskaźników cenowych na platformie transakcyjnej LYNX+

Stwórz własne wykresy

W LYNX+ masz możliwość przekształcania i dostosowywania wykresów w najprostszy z możliwych sposobów. Za pomocą narzędzia do analizy wykresów możesz stworzyć własną analizę techniczną bezpośrednio z poziomu wykresu. Wykres można również otworzyć w nowym oknie. Śledź wykresy w czasie rzeczywistym, dodawaj wskaźniki analizy technicznej i handluj bezpośrednio z wykresu.

Platforma handlowa LYNX+ i inteligentna automatyczna analiza techniczna akcji

Automatyczna analiza akcji

LYNX+ przeprowadzi za ciebie zaawansowaną analizę techniczną akcji. Dzięki tej inteligentnej analizie uzyskasz nie tylko przegląd podstawowych statystyk, ale też wyświetlisz analizę rozwoju ceny akcji w ciągu ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy. Na podstawie tych i innych kluczowych danych wyliczony zostanie krótkoterminowy oraz długoterminowy trend, a następnie porównany z innymi spółkami w danej branży. Na tej podstawie akcje uzyskają ocenę, która pomoże ci oszacować ich aktualną atrakcyjność. Oprócz tego na wykresie automatycznie wyświetlane są bieżące poziomy wsparcia, oporu, a nawet formacje techniczne. Jeżeli określone akcje zapewniają w danym momencie interesującą możliwość inwestycyjną, platforma zaproponuje ci modelową transakcję opartą na aktualnych poziomach cenowych. Analiza akcji nigdy nie była prostsza i bardziej przejrzysta!!

Platforma handlowa LYNX+ oraz analiza wartości i zwrotu portfela

Analizuj wydajność rachunku

Wyświetlanie stanu portfela i analiza transakcji w webtraderze oferuje wiele możliwości. Określ zakres czasowy i analizuj w jego ramach portfele oraz transakcje, masz dobre wyniki w handlu akcjami? A może jesteś lepszy w handlu na opcjach? Jaki procent twoich transakcji przynosi zyski oraz jaki jest twój średni zysk? Jaka była maksymalna strata i jak długo zajęło ci ustabilizowanie rachunku? LYNX+ udziela odpowiedzi na te oraz inne pytania, a ponadto udostępnia ci wyjątkowy przegląd twojego portfela.

Szczegóły platformy transakcyjnej LYNX+ umożliwiającej wprowadzanie kombinacji opcji i spreadów

Łatwe wprowadzanie kombinacji opcyjnych

Chcesz handlować na kombinacjach opcyjnych, takich jak straddle, strangle albo butterfly, ale ich wprowadzanie wydaje ci się zbyt skomplikowane? LYNX+ zakończy twoje kłopoty. Webtrader umożliwi ci handel na spreadach opcyjnych i innych kombinacjach opcyjnych w sposób prostszy niż możesz sobie wyobrazić. Wystarczy wybrać strategię, parametry opcji, by natychmiast otrzymać cenę tej kombinacji. Ponadto zobaczysz wykres ilustrujący rozwój zysków i strat twojej kombinacji opcyjnej przy różnych cenach aktywa bazowego. W ten sposób możesz łatwo ocenić prawdopodobieństwo zysku i straty twojej strategii. Następnie możesz wysłać kombinację opcyjną jako całość na giełdę.


Alternativy LYNX+
Platforma handlowa Trader Workstation (TWS) do handlu akcjami, kontraktami terminowymi, opcjami i innymi instrumentami

Trader Workstation jako profesjonalna alternatywa dla LYNX+

Webtrader LYNX+ to zaawansowana technologicznie aplikacja do handlu na giełdzie. Handel z przeglądarki nie jest jednak tak wszechstronny jak ten przy wykorzystaniu profesjonalnej platformy handlowej TWS. Ta platforma przeznaczona do instalacji i zapewnia bardziej elastyczną funkcjonalność, zwłaszcza dla wymagających traderów. Daje ci niezliczoną ilość dodatkowych funkcji, takich jak zaawansowane narzędzia służące do screeningu rynku, dostęp do ratingów analityków czy indywidualne ustawienia służące automatyzacji twojego handlu. Platforma była wielokrotnie nagradzana jako jedna z najlepszych platform handlowych na świecie.

Platforma handlowa

Odnoszący sukcesy inwestor i klient handlu akcjami LYNX za pośrednictwem urządzeń mobilnych z aplikacją LYNX Trading

Handel mobilny za pośrednictwem aplikacji

Jako nowoczesne rozwiązanie służące do handlu, LYNX+ jest oczywiście zoptymalizowana pod kątem wykorzystania na urządzeniach mobilnych, takich jak telefony komórkowe i tablety. Niemniej do bardziej zaawansowanego handlu na urządzeniach mobilnych zalecamy wysoce funkcjonalną aplikację handlową LYNX Trading. Gwarantuje najnowocześniejszy handel mobilny na iPhone’a, iPada i wszystkie urządzenia z systemem operacyjnym Android. Handlując za pośrednictwem tej aplikacji masz do dyspozycji wiele funkcji z platformy służącej do instalacji o tej samej nazwie. Możesz między innymi korzystać z wyspecjalizowanych narzędzi handlowych, synchronizować dane z platformą handlową lub ustawiać powiadomienia o aktualnych zmianach na rynku.

Aplikacja mobilna