Drugi użytkownik

Domyślnie rachunek handlowy jest skonfigurowany tak, aby umożliwić dostęp tylko jednemu profilowi użytkownika, który jest zarezerwowany dla właściciela rachunku. Niemniej jednak możliwe jest utworzenie dodatkowych profili użytkowników w Zarządzaniu Kontem.

Zaloguj się

  • Otwórz przeglądarkę i zaloguj się do Zarządzanie Kontem
  • Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło
  • Uwierzytelnij za pomocą LYNX Key

W menu w prawym górnym rogu wybierz opcję Welcome a następnie Settings.

Nawigacja do Users & Access Rights

Przewiń do dołu strony Ustawienia (Settings) i kliknij przycisk Users & Access Rights.

Dodanie drugiego użytkownika

Aby dodać kolejnego użytkownika, wystarczy kliknąć ikonę plusa (+) znajdującą się po prawej stronie sekcji User (Użytkownicy).

Podaj dane do logowania oraz informacje kontaktowe

Na następnej stronie należy podać dane logowania i dane kontaktowe nowego użytkownika.
Następnie przejdź dalej, klikając przycisk Continue.

Przyznanie praw dostępu

Na następnej stronie wybierz prawa dostępu, które chcesz przyznać nowemu użytkownikowi. Poświęć chwilę, aby dokładnie przejrzeć i wybrać odpowiednie prawa dostępu. Po dokonaniu wyboru potwierdź, klikając przycisk Continue.

Weryfikacja uprawnień

Po przyznaniu praw dostępu wyświetlone zostanie podsumowanie. Przejrzyj podsumowanie i potwierdź swój wybór, klikając przycisk Continue.

Następnie na adres e-mail powiązany z rachunkiem użytkownika zostanie wysłany kod potwierdzający. Wprowadż kod w polu Confirmation Number i przejść do potwierdzenia.

Na ostatniej stronie zostanie wyświetlone potwierdzenie przesłania wniosku.

Potwierdzenie dowodu uprawnień handlowca

Na koniec należy złożyć elektroniczny podpis dokumentu Proof of Trader Authority, który można znaleźć w powiadomieniach. Powiadomienia można wyświetlić, klikając ikonę dzwonka znajdującą się w prawym górnym rogu.

Po kliknięciu pozycji Proof of Trader Authority zostanie wyświetlona lista pozycji oczekujących, na której należy kliknąć przycisk View obok pozycji Proof of Trader Authority.

Potwierdź dokument podpisem elektronicznym, wpisując swoje imię i nazwisko (bez akcentów). Kliknij przycisk I Agree, aby zakończyć.

Nowy użytkownik musi następnie zalogować się za pomocą niedawno utworzonych poświadczeń do Zarządzania Kontem, gdzie zostanie poproszony o zmianę hasła, potwierdzenie adresu e-mail i innych danych.

ważne
Należy Pamiętać

Pamiętaj, że jeśli utworzysz dodatkowy profil dla kogoś innego niż właściciel rachunku handlowego, będziesz musiał dostarczyć nam jego dowód tożsamości i kopię jego pełnomocnictwa z poświadczonymi podpisami. Oryginał pełnomocnictwa należy przesłać do nas pocztą. Nasz zespół obsługi klienta chętnie udzieli dalszych informacji. Dane kontaktowe można znaleźć tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

Wnioski otrzymane do godziny 11:00 czasu lokalnego są zazwyczaj przetwarzane następnego dnia roboczego.

Do jednego rachunku handlowego można utworzyć konta użytkowników maksymalnie dla 5 osób.

Dla jednej osoby można utworzyć maksymalnie 2 użytkowników.

Nie, każdy użytkownik musi indywidualnie subskrybować dane rynkowe w Zarządzaniu Kontem. Należy pamiętać, że jeśli użytkownik nie jest właścicielem konta, będzie ponosił opłaty jako inwestor indywidualny.