Strona główna » Platformy handlowe

Poznaj nasze platformy handlowe

Preferujesz intuicyjną platformę inwestycyjną, wygodny handel mobilny lub możliwość kompleksowego handlu na wielu ekranach? Platformy LYNX zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby.

Obchodní platformy | Trading Software LYNX

Platforma LYNX+

Wydajność i komfort użytkowania

Akcje & ETF

Opcje

Futures

Dla wszystkich inwestorów

Platforma transakcyjna LYNX+ posiada zaawansowane funkcje oraz przejrzysty i intuicyjny interfejs. Możesz szybko i łatwo składać zlecenia, analizować wyniki i monitorować swoje pozycje prosto z przeglądarki lub na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Mobilna aplikacja do handlu

Handel bez ograniczeń

Akcje & ETF

Opcje

Futures

Dla wszystkich inwestorów

Handluj gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz poprzez aplikację mobilną. Analizuj wykresy, składaj i edytuj zlecenia oraz monitoruj swoje pozycje i listy obserwowanych spółek.

Mobilna aplikacja do handlu

Trader Workstation

Profesjonalne narzędzia dla każdego

Opcje

Futures

Doświadczeni inwestorzy

Zaawansowani inwestorzy oczekują najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Trader Workstation (TWS) to wielokrotnie nagradzana platforma, którą z łatwością dostosujesz do swojego stylu handlu. Dzięki różnorodnym funkcjom TWS masz do dyspozycji takie same narzędzia, jak profesjonalni traderzy z Wall Street.

Trader Workstation - TWS

Poznaj niektóre zaawansowane narzędzia TWS:

ChartTrader

120 wskaźników, wiele rodzajów wykresów, różne przedziały czasowe i narzędzia do kreślenia trendów. Porównuj instrumenty finansowe i handluj prosto z wykresu.

OptionTrader

Wszystko do skutecznego handlu opcjami w jednym miejscu: współczynniki greckie, zmienność implikowana i open interest oraz możliwość szybkiego składania zleceń.

Market Scanner

Zautomatyzuj proces wyszukiwania nowych okazji inwestycyjnych, ustaw swoje kryteria i pozwól, aby MarketScanner je dla Ciebie znalazł.

ComboTrader

Skorzystaj z gotowych kombinacji opcyjnych lub twórz własne z różnych klas aktywów i wysyłaj je na giełdę w jednym zleceniu.

BookTrader

Dokonuj transakcji błyskawicznie używając arkusza zleceń i oszczędzaj czas korzystając z zaprogramowanych przez siebie skrótów klawiszowych.

Fundamental Explorer

Dane historyczne, dywidendy, prognozy dla spółek, wskaźniki i rekomendacje analityków w jednym miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby podjąć dobrą decyzję.

Interfejs API

Stwórz własną aplikację handlową

Automatyzuj swoje strategie handlowe, pobieraj dane rynkowe i monitoruj portfel w czasie rzeczywistym dzięki naszym rozwiązaniom API. Nasz zespół doświadczonych deweloperów pomoże Ci z ustawieniami platformy.

LYNX API - Vytvořte si vlastní obchodní aplikace

Chcesz przenieść swoje inwestycje na wyższy poziom?

Inwestuj na giełdzie poprzez LYNX