Strefa Klienta

W swojej Strefie Klienta możesz zobaczyć ważne dokumenty i być natychmiast na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.
Poznaj Strefę Klienta LYNX+ w zaledwie kilku krokach:

Zaloguj się

  • Otwórz przeglądarkę i zaloguj się do platformy LYNX+
  • Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło
  • Uwierzytelnij za pomocą LYNX Key

W menu w prawym górnym rogu kliknij ikonę profilu i wybierz Strefa Klienta.

Wybierz kategorie

Wybierz między nieprzeczytanymi wiadomościami, dokumentami lub odpowiedzią na otwarte zapytanie.

  • Prośba o informacje: W tej sekcji można uzyskać dostęp do wszystkich wiadomości i zapytań z naszego działu administracyjnego. Prosimy o jak najdokładniejsze odpowiadanie na zapytania i dostarczenie wymaganej dokumentacji.
  • Dokumenty i powiadomienia: W tej sekcji można znaleźć ważne wiadomości dotyczące ostatnich zmian. Ponadto w zakładce Dokumenty znajdują się wszystkie zestawienia transakcji oraz roczne zestawienie, które udostępniane jest każdego roku. W zakładce Informacje o kosztach znajdują się wszystkie raporty kosztów ex-ante dotyczące złożonych zleceń.
  • Oszacowanie wiedzy: W tej sekcji w przypadku produktów takich jak opcje i kontrakty futures, oprócz uprawnień handlowych, wymagane jest przystąpienie do dodatkowych testów wiedzy. Mogą one zostać udostępnione po skontaktowaniu się z naszym działem obsługi klienta.
  • Pytania i odpowiedzi: W tej sekcji znajduje się link do lokalnego centrum wsparcia, oraz link gdzie można bezpośrednio zostawić opinię i rekomendacje dotyczące platformy LYNX+.
  • Polecaj LYNX: W tej sekcji znajdują się szczegóły, dotyczące polecania LYNX innym osobom, tak aby również zostały klientami LYNX.

Wszystko o Twoim rachunku

Jeśli chcesz handlować innymi produktami finansowymi, takimi jak opcje i kontrakty futures, musisz przejść test wiedzy, o który możesz poprosić w naszym Dziale Obsługi Klienta.

Najczęściej zadawane pytania

Dozwolone są następujące typy plików: .pdf, .jpg. jpeg i .png.

Dostarczony dokument tożsamości musi być w pełni widoczny i czytelny. Musi być ważny jeszcze przez co najmniej miesiąc.

Prawo jazdy nie jest akceptowane jako dokument tożsamości.

Tak, wystarczy zalogować się do LYNX+ za pomocą przeglądarki na urządzeniu mobilnym i przejść do Strefy Klienta, wykonując czynności opisane w powyższym artykule.

Po zakończeniu oceny wiedzy należy poinformować o tym lokalny oddział obsługi klienta.

Przetworzenie oceny wiedzy nastąpi w ciągu 1-2 dni roboczych i zostaniesz poinformowany, kiedy ograniczenie handlu zostanie zniesione z Twojego rachunku.

Przegląd roku można znaleźć w Strefie klienta w sekcji Dokumenty i wiadomości. Tutaj będziesz mógł wybrać między Wiadomościami, Dokumentami i Informacjami o kosztach. Przegląd roku będzie dostępny w zakładce Dokumenty.