Bezpłatny poradnik inwestycyjny
14 praktycznych wskazówek, jak zostać lepszym inwestorem

Uzupełnij swoje dane osobowe, by otrzymać e-book z 14 praktycznymi wskazówkami, które pokażą ci, jak zwiększyć swoje szanse na osiąganie zysków na rynkach finansowych.

Dodatkowo wyślemy ci pakiet informacyjny. Poznasz dzięki niemu najważniejsze korzyści wynikające z inwestowania za pośrednictwem LYNX oraz platformy handlowe i narzędzia z których jako klient LYNX będziesz mógł korzystać. Dowiesz się również więcej na temat oferowanych przez nas usług.

Ikona e-booka Jak skutecznie handlować opcjami
  • Podaj swoje dane, aby otrzymać bezpłatny e-book

Jak poprawić skuteczność swoich transakcji

LYNX opracował dla ciebie bezpłatny, praktyczny poradnik, zawierający 14 niezbędnych wskazówek, jak zostać lepszym inwestorem. Stosując je w praktyce, możesz z łatwością zwiększyć swoje szanse na sukces na rynkach finansowych. W e-booku znajdziesz między innymi:

  • Praktyczne wskazówki dotyczące tzw. money managementu
  • Informacje o prowadzeniu dziennika transakcyjnego
  • Zasady zarządzania ryzykiem
  • Aspekty psychologii inwestowania
O LYNX

Filozofia LYNX: wszystko dla twojego sukcesu

Zależy nam na zapewnieniu wszystkim  inwestorom jak najlepszych warunków do handlu na światowych giełdach. Właśnie w tym celu w 2006 roku w Holandii powstał broker LYNX.

W ciągu kilku lat zbudował silną pozycję także w innych krajach europejskich. Obecnie filie brokera online LYNX znajdują się również w Niemczech, Belgii, Austrii, Szwajcarii, Francji, Polsce, Czechach, Słowacji i Finlandii. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić klientom jak najlepsze usługi oraz obsługę. Sukces naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Zdjęcia kierownika czeskiego oddziału LYNX Jonas Mlynek
Sukces naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Jonáš Mlýnek, Country manager CZ/SK/PL