Platforma handlowa

Sukces wymaga odpowiednich narzędzi – LYNX Trading

Platforma handlowa LYNX Trading jest szablonową wersją platformy Trader Workstation od Interactive Brokers. LYNX Trading jest podstawą inwestowania przez LYNX i podstawą sukcesu na rynkach. Platforma była kilkakrotnie  wymieniana w najlepszych światowych czasopismach inwestycyjnych jako polecane oprogramowanie dla handlu. W jednym z najbardziej cenionych  magazynów na świecie Barron´s  platforma ta była jedenaście razy z rzędu (2005-2015) nazywana  najlepszym programem inwestycyjnym ze względu na łatwość użycia, stabilności i zaawansowanie technologiczne.

Platforma handlowa zapewnia bezpośredni dostęp do ponad 100 rynków w 24 krajach. Pozwala to inwestorom na możliwość dokonywania ponad 60 inteligentnych zleceń. Od podstawowych instrukcji, takich jak limit order lub stop limit do zaawansowanych wskazówek, jak zlokalizowanie instrukcji zlecenia stop loss lub zlecenia iceberg.

Aplikację platformy LYNX Trading należy pobrać na komputer. Platforma jest złożona i pozwala na wiele różnych zaawansowanych funkcji. Doceniają to szczególnie aktywni inwestorzy lub ci, którzy mają już pewne doświadczenie w inwestowaniu. Platforma handlowa LYNX Trading jest modułowa i elastyczna, możliwe jest np. połączenie platformy Ninja Trader, Sierra Chart, platformy Multichart oraz innych rozszerzeń. Platforma jest także dostępna w wersji mobilnej na telefon lub tablet.

Platforma handlowa LYNX Trading jest dostępna w języku angielskim, ale co ważne w niedalekiej przyszłości wprowadzimy opcję jezyka polskiego.

Znajomość rynku przynosi sukcesy: narzędzia analityczne

Czy wiesz kiedy jest odpowiedni moment na kupno lub sprzedaż? Narzędzia analityczne platformy handlowej umożliwiają łatwą i szybką analizę rzeczywistych ruchów akcji, futures, par walutowych i innych instrumentów. Trend i kluczowe poziomy cenowe są  rozpoznawalne, co daje wyraźną przewagę do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zalety w skrócie:

 • Przedstawiamy własne poziomy wsparcia i oporu
 • Wszystkie informacje dostępne są w czasie rzeczywistym
 • Porównywanie wielu wykresów na jednym ekranie
 • Dostęp do kluczowych wskaźników (RSI, MACD, średnie kroczące, etc.).
 • Szybkie przełączanie pomiędzy wykresem świecowym, słupkowym i liniowym
 • Automatyczne rysunki poziomu Fibonacciego na wykresie
 • Dostęp do historycznych danych, czasu (Times & Sales)
 • Opcja zgłoszenia na platformie e-mailem
 • Bezpośrednie zlecenia z wykresu
Zacznij korzystając z wielu korzyści LYNX

LYNX ma wiele korzyści dla każdego - dowiedz się więcej z naszego pakietu informacyjnego.

Information package image
Pakiet informacyjny wysyłany jest bezpłatnie i obejmuje:
 • Formularz do otwarcia rachunku
 • Przegląd opłat i prowizji
 • Darmovy e-book 14 wskazówek jak stać się lepszym inwestorem

pole wymagane
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Komunikacja telefoniczna może być nagrywana w celu poprawy naszych usług. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.
Contact icon Zadzwoń do nas za darmo
800 080 563
Contact icon Napisz do nas na
info@lynxbroker.pl
Contact icon Połącz się z nami na
CHAT
Contact icon Dowiedz się więcej
FAQ