LYNX Webinary

Szkolenia online dla inwestorów

Wiedza inwestycyjna jest kluczowym krokiem do świata inwestowania i handlu nie tylko na rynku akcji. LYNX pogłębia wiedzę inwestorów nie tylko podczas indywidualnych konsultacji, ale także poprzez regularne webinary. Klienci LYNX mają bezpłatny dostęp do wszystkich webinarów.

Czy jesteś początkującym inwestorem? Nie przegap webinaru wprowadzającego dotyczącego handlu na platformach handlowych LYNX Trading i LYNX Basic, a także innych seminariach internetowych na temat handlu na poszczególnych instrumentach.

Czy jesteś zaawansowanym inwestorem? Zobacz webinar poświęcony zaawansowanym strategiom inwestycyjnym oraz możliwości wykorzystania indywidualnych i profesjonalnych narzędzi na platformach transakcyjnych.

Strategie & Taktyka

Inwestowanie bez strategii jest jak próbowanie nawigacji bez mapy w nieznanym środowisku. Wybór odpowiedniego kierunku może być szybki, ale prawdopodobieństwo błędnej decyzji jest znacznie wyższe.

Seminaria internetowe oznaczone jako „Strategie i Taktyka” pomogą Ci poruszać się po rynkach i wybierać strategię biznesową, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim potrzebom i wymaganiom.

Platformy transakcyjne

Platformy LYNX Trading i LYNX Basic są podstawą sukcesu. Obejmują one wiele profesjonalnych narzędzi do obsługi poszczególnych instrumentów, a także zaawansowane możliwości analizy technicznej i fundamentalnej.

Seminaria internetowe w kategorii „Platformy transakcyjne” są przeznaczone dla każdego inwestora, który chce zapoznać się z obsługą platform oraz nauczyć się jak korzystać z ich profesjonalnych narzędzi.

Instrumenty pochodne

Instrumenty pochodne to instrumenty finansowe oparte o instrument bazowy. Należy do nich m.in. kontrakty futures oraz opcje. Inwestorzy wykorzystują opcje, aby zabezpieczyć swój portfel lub handlują w celach czysto spekulacyjnych.

Seminaria internetowe w sekcji „Instrumenty pochodne” obejmują webinary dotyczące handlu na rynku Forex, kontraktów futures, opcji i innych instrumentów pochodnych.

Opcje

W ostatnich latach zainteresowanie handlem na opcjach bardzo wzrosło wśród inwestorów. LYNX jest wiodącym polskim brokerem, który koncentruje się na opcjach giełdowych i ma na celu edukację inwestorów w tej dziedzinie.

Seria webinarów na temat strategii na opcjach wprowadza podstawowe pojęcia i wyjaśnia jak używać opcji w swoich strategiach. Przedstawia również proste strategie, które każdy inwestor może wykorzystać do ochrony i zwiększenia zyskowności swojego portfela.

No masterclasses found

Lektorzy

Ewa Wasiak

Operations Manager


Od 2013 roku zajmuje się rynkami kapitałowymi. Przygotowuje Webinaria LYNX do poznawania platform biznesowych LYNX Trading i LYNX Basic, w tym ich zaawansowanych funkcji.

Tomasz Trela

Inwestor, założyciel www.tradingforaliving.pl


Od 2011 roku zarządza pieniędzmi należącymi do prywatnego funduszu, a od 2014 roku opiekuje się aktywami brytyjskiego trustu. Prowadzi kilkanaście portfeli inwestycyjnych o łacznej wartości wielu milionów dolarów.

Zacznij korzystając z wielu korzyści LYNX

LYNX ma wiele korzyści dla każdego - dowiedz się więcej z naszego pakietu informacyjnego.

Information package image
Pakiet informacyjny wysyłany jest bezpłatnie i obejmuje:
  • Formularz do otwarcia rachunku
  • Przegląd opłat i prowizji
  • Darmovy e-book 14 wskazówek jak stać się lepszym inwestorem

pole wymagane
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.
Contact icon Zadzwoń do nas za darmo
800 080 563
Contact icon Napisz do nas na
info@lynxbroker.pl
Contact icon Połącz się z nami na
CHAT
Contact icon Dowiedz się więcej
FAQ