Earnings: wyniki finansowe spółek

Nie przegap dni, w których największe spółki publikują swoje wyniki finansowe. Poniżej znajdziesz raporty finansowe spółek wraz z oczekiwanym zyskiem na akcję.

Poniżej znajdziesz kalendarz publikacji wyników finansowych największych spółek giełdowych w USA i Europie na rok 2024. Dla każdej spółki prezentujemy również oczekiwany przez analityków zysk na akcję (EPS). W tabeli znajdziesz też spodziewany czas ogłoszenia wyników finansowych.

Earnings: daty publikacji raportów finansowych

Wpływ wyników finansowych na ceny akcji spółek jest zazwyczaj znaczący. Nawet duże spółki mogą doświadczyć znacznego spadku (lub wzrostu) kursu akcji, jeśli ogłoszone wyniki znacznie odbiegają od oczekiwań rynku.

Zmienność na rynku podczas sezonu publikacji wyników finansowych stanowi ryzyko, ale również szansę dla inwestorów. Ceny opcji są wyższe niż zwykle, a ogłoszenie lepszych niż oczekiwane wyników może przyspieszyć wzrost wartości Twoich inwestycji. Wyniki finansowe spółek są zwykle ogłaszane poza regularnymi godzinami sesji giełdowych. Znaczące ruchy cen mogą wystąpić podczas handlu premarket lub aftermarket w warunkach zmniejszonej płynności.

Wyniki kwartalne 2024

SpółkaSymbolOczekiwane EPSDataCzas ogłoszenia wyników
Wix.com Ltd.WIX$1.0320.05.202401:00
Global-e Online Ltd.GLBE-$0.2320.05.202407:00
360 Finance, Inc.QFIN$1.0820.05.202407:02
Ryanair Holdings plcRYAAY-$1.3220.05.202400:00
Sohu.com Inc.SOHU-$0.2420.05.202400:00
FreightosCRGO-$0.1120.05.202407:00
Star Equity Holdings, Inc.STRR-$0.0620.05.202408:30
AiHuiShou International Co. Ltd.RERE$0.0520.05.202404:00
Palo Alto Networks, Inc.PANW$1.2520.05.202416:05
Zoom Video Communications, Inc.ZM$1.1920.05.202416:05
Trip.com Group LimitedTCOM$0.5220.05.202417:00
Keysight Technologies, Inc.KEYS$1.3820.05.202416:05
Nordson Corp.NDSN$2.3020.05.202416:30
Tuya Inc.TUYA-$0.0220.05.202416:45
Transcat Inc.TRNS$0.5220.05.202416:01
Beam GlobalBEEM-$0.3020.05.202418:34
ZIM Integrated Shipping Services Ltd.ZIM$1.0921.05.202407:00
Lowe's Companies, Inc.LOW$2.9421.05.202406:00
Macy's, Inc.M$0.1721.05.202406:55
AutoZone, Inc.AZO$35.7221.05.202406:55
Eagle Materials Inc.EXP$2.7221.05.202406:30
Full Truck Alliance Co. Ltd.YMM$0.0721.05.202404:00
AMER SPORTS INCAS$0.0521.05.202406:45
Eltek Ltd.ELTK$0.2621.05.202407:30
Kanzhun LimitedBZ$0.1221.05.202406:30
Toll Brothers, Inc.TOL$4.1321.05.202416:30
Modine Manufacturing Co.MOD$0.7921.05.202416:15
Urban Outfitters, IncURBN$0.4921.05.202416:05
ViaSat, Inc.VSAT-$0.6021.05.202416:02
Skyline Corp.SKY$0.6721.05.202416:15
XP Inc.XP$0.3821.05.202416:10
Target Corp.TGT$2.0522.05.202406:30
Pinduoduo Inc.PDD$1.4422.05.202406:30
TJX Companies Inc.TJX$0.8722.05.202407:30
Analog Devices, Inc.ADI$1.2622.05.202407:00
Dycom Industries Inc.DY$1.3922.05.202406:00
Dorian LPG LtdLPG$1.8122.05.202406:10
Williams-Sonoma, Inc.WSM$2.7822.05.202409:00
Golden Ocean Group LimitedGOGL$0.2322.05.202402:00
WalkMe Ltd.WKME$0.0222.05.202407:00
Vipshop Holdings LimitedVIPS$0.5922.05.202405:00
Petco Health and Wellness Company, Inc.WOOF-$0.0722.05.202407:02
GDS Holdings LtdGDS-$0.3222.05.202407:45
Kingsoft Cloud Holdings LimitedKC-$0.1322.05.202408:57
REX American Resources CorporationREX$0.3122.05.202406:00
NVIDIA Corp.NVDA$5.5422.05.202416:20
SnowflakeSNOW$0.1922.05.202416:05
e.l.f. Beauty, Inc.ELF$0.3222.05.202416:05
Synopsys, Inc.SNPS$3.0522.05.202416:05
VF Corp.VFC$0.0222.05.202416:05
Star Bulk Carriers CorpSBLK$0.8822.05.202417:30
LiveRamp Holdings, Inc.RAMP$0.1922.05.202416:05
Chemical & Mining Co. of Chile Inc.SQM-$1.7222.05.202420:16
Agora, Inc.API-$0.0922.05.202417:00
Grupo Supervielle S.A.SUPV$0.2122.05.202417:09
ePlus, Inc.PLUS$1.0822.05.202416:05
Zuora, Inc.ZUO$0.0722.05.202416:06
Banco BBVA Argentina S.A.BBAR$0.2522.05.202416:38
Banco Macro S.A.BMA$2.1922.05.202417:49
EnerSysENS$2.0222.05.202416:15
Ralph Lauren CorporationRL$1.6523.05.202408:01
BJ's Wholesale Club, Inc.BJ$0.8423.05.202406:45
TD Bank GroupTD$1.3623.05.202406:56
EndavaDAVA$0.2323.05.202407:12
Medtronic, Inc.MDT$1.4523.05.202406:45
Maxeon Solar Technologies, LtdMAXN-$1.0123.05.202416:05
NetEase, Inc.NTES$1.7123.05.202403:30
Titan Machinery Inc.TITN$0.6723.05.202406:45
KE Holdings Inc.BEKE$0.1223.05.202406:00
CellebriteCLBT$0.0623.05.202407:00
Atour Lifestyle Holdings LimitedATAT$0.2223.05.202406:00
CSW Industrials, Inc.CSWI$1.8623.05.202406:45
KNOT Offshore Partners LPKNOP-$0.0723.05.202400:00
Monro, Inc.MNRO$0.3423.05.202407:30
Triumph Group, Inc.TGI$0.0923.05.202406:00
Bilibili Inc.BILI-$0.1723.05.202405:00
Hamilton Lane IncorporatedHLNE$1.0023.05.202407:00
Shoe Carnival, Inc.SCVL$0.6023.05.202406:10
Weibo CorporationWB$0.3623.05.202405:00
Intuit Inc.INTU$9.3623.05.202416:00
Deckers BrandsDECK$2.7523.05.202416:05
Ross Stores Inc.ROST$1.3423.05.202416:01
Workday, Inc.WDAY$1.5823.05.202416:01
Silvercorp Metals IncSVM$0.0223.05.202417:05
American Woodmark CorporationAMWD$1.7523.05.202416:05
Cavco Industries Inc.CVCO$5.1323.05.202416:05
StepStone Group Inc.STEP$0.2823.05.202416:05
Booz Allen Hamilton Holding CorporationBAH$1.2224.05.202406:45
Mesa Laboratories Inc.MLAB$1.7724.05.202408:00
SpółkaDataZysk na akcję Szacowany zysk na akcję Różnica Przychód
Qualcomm01.05.20242.442.324.92%9.39 Mrd
AXA02.05.2024----33.97 Mrd
ING02.05.20240.480.419212.67%5.58 Mrd
Royal Dutch Shell02.05.20241.21.9461.67%74.7 Mrd
Block02.05.20240.850.7215.29%5.96 Mrd
Linde02.05.20243.513.432.28%7.58 Mrd
Apple02.05.20241.531.51.96%90.8 Mrd
Amgen02.05.20243.963.891.77%7.45 Mrd
Booking Holdings02.05.202420.3914.0930.90%4.4 Mrd
Palantir06.05.20240.080.08634 Mio
Broadcom07.03.202410.9910.45.37%11.96 Mrd
Deutsche Post07.05.20240.620.60652.18%20.25 Mrd
BP07.05.20240.971.014.12%48.88 Mrd
UBS Group07.05.20240.520.239853.88%11.96 Mrd
Walt Disney07.05.20241.211.19.09%22.08 Mrd
BMW08.05.20244.424.253.85%36.61 Mrd
Amadeus08.05.20240.730.73330.45%1.5 Mrd
Anheuser Busch08.05.20240.750.634315.43%14.55 Mrd
Enel09.05.20240.190.17388.53%19.43 Mrd
Delta Airlines10.04.20240.450.3424.44%12.6 Mrd
BlackRock12.04.20249.819.344.79%4.73 Mrd
JPMorgan12.04.20244.634.199.50%42.5 Mrd
Inditex13.03.20240.410.41060.15%10.34 Mrd
Cisco14.02.20240.870.843.45%12.8 Mrd
Adobe14.03.20244.484.382.23%5.18 Mrd
Bayer AG14.05.20242.822.3217.73%13.77 Mrd
Alibaba14.05.202410.1410.271.28%221.87 Mrd
Tencent14.05.20245.264.4914.64%159.5 Mrd
Goldman Sachs15.04.202411.588.7424.53%14.21 Mrd
Allianz15.05.20246.425.7210.90%48.4 Mrd
Bank of America16.04.20240.830.768.43%25.8 Mrd
Johnson & Johnson16.04.20242.712.642.58%21.38 Mrd
LVMH16.04.2024----20.69 Mrd
Siemens16.05.20242.342.253.85%19.16 Mrd
JD.com16.05.20245.654.6916.99%260.05 Mrd
Deutsche Telekom16.05.20240.450.366418.58%27.94 Mrd
ASML17.04.20243.313.154.83%5.63 Mrd
EssilorLuxottica18.04.2024----6.34 Mrd
Danone18.04.2024----6.79 Mrd
L'Oreal18.04.2024----11.25 Mrd
Netflix18.04.20245.284.5114.58%9.37 Mrd
Proctor & Gamble19.04.20241.521.417.24%20.2 Mrd
Walmart20.02.20241.81.648.89%173.4 Mrd
Home Depot20.02.20242.822.771.77%34.8 Mrd
NVIDIA21.02.20245.164.6110.66%22.1 Mrd
Nike21.03.20240.980.7622.45%12.43 Mrd
Intuit22.02.20242.632.312.55%3.4 Mrd
Verizon22.04.20241.151.122.61%33 Mrd
SAP22.04.20240.810.984621.56%8.04 Mrd
Pinduoduo22.05.2024--10.35
Philip Morris International23.04.20241.51.416.00%8.79 Mrd
Novartis23.04.20241.81.686.67%11.83 Mrd
Danaher23.04.20241.921.7210.42%5.8 Mrd
Nextera Energy23.04.20240.910.7517.58%5.73 Mrd
Visa23.04.20242.512.442.79%8.78 Mrd
Tesla23.04.20240.450.498.89%21.3 Mrd
PepsiCo23.04.20241.611.525.59%18.25 Mrd
Texas Instruments23.04.20241.11.072.73%3.66 Mrd
Kering23.04.2024----4.5 Mrd
Deutsche Börse AG24.04.20242.892.658.30%1.45 Mrd
Chipotle Mexican Grill24.04.202413.3711.6512.86%2.7 Mrd
Deutsche Bank24.04.20240.690.64446.61%7.78 Mrd
Boeing24.04.2024-1.13-1.6344.25%16.57 Mrd
IBM24.04.20241.681.585.95%14.46 Mrd
Facebook24.04.20244.714.328.28%36.46 Mrd
Air Liquide24.04.20243.383.386.65 Mrd
Iberdrola24.04.20240.4210.237543.59%12.68 Mrd
Adyen25.04.202411.8311.83438 Mio
BNP Paribas25.04.20242.511.9721.51%12.48 Mrd
Vinci25.04.2024----15.7 Mrd
Alphabet25.04.20241.891.5120.11%80.54 Mrd
Merck & Company25.04.20242.071.936.76%15.8 Mrd
Caterpillar25.04.20245.65.148.21%15.8 Mrd
Sanofi25.04.20241.781.732.81%11.12 Mrd
Intel25.04.20240.180.137323.72%12.72 Mrd
Comcast25.04.20241.040.994.81%30.06 Mrd
T-Mobile US25.04.202421.876.50%19.6 Mrd
BASF25.04.20241.681.651.79%17.6 Mrd
Schneider Electric25.04.2024----8.61 Mrd
Microsoft25.04.20242.942.824.08%61.86 Mrd
Airbus25.04.20240.590.821739.27%12.83 Mrd
Zoom Video Communications26.02.20241.421.1419.72%1.15 Mrd
Safran26.04.2024----6.28 Mrd
Chevron26.04.20242.932.961.02%48.72 Mrd
Total26.04.20242.142.073.27%51.88 Mrd
Salesforce.com28.02.20242.292.270.87%9.29 Mrd
Daimler28.04.20242.862.638.04%35.87 Mrd
Volkswagen29.04.20246.496.936.78%75.46 Mrd
Adidas30.04.20240.961.1216.67%5.46 Mrd
Banco Santander30.04.20240.170.17794.65%15.05 Mrd
HSBC30.04.20240.341.63379.41%20.8 Mrd
Coca Cola30.04.20240.720.72.78%11.3 Mrd
McDonald's30.04.20242.72.720.74%6.17 Mrd
Amazon30.04.20240.980.8414.29%143.31 Mrd
PayPal30.04.20241.41.2212.86%7.7 Mrd
Starbucks30.04.20240.680.817.65%8.6 Mrd
Advanced Micro Devices30.04.20240.620.625.5 Mrd
3M30.04.20242.392.112.13%7.72 Mrd
SpółkaDataZysk na akcję Szacowany zysk na akcję Różnica Przychód
Deutsche Post01.08.2024--0.7164
BMW01.08.2024--4.42
ING01.08.2024--0.5057
Royal Dutch Shell01.08.2024--1.87
Block01.08.2024--0.862
Anheuser Busch01.08.2024--0.8713
Volkswagen01.08.2024--7.63
AXA02.08.2024--1.75
Inditex05.06.2024--0.413
Palantir05.08.2024--0.0776
Bayer AG06.08.2024--1.1
Walt Disney06.08.2024--1.2
Siemens08.08.2024--2.41
Deutsche Telekom08.08.2024--0.452
Allianz08.08.2024--5.96
PepsiCo09.07.2024--2.17
Delta Airlines11.07.2024--2.36
Broadcom12.06.2024--10.85
JPMorgan12.07.2024--4.11
Adobe13.06.2024--4.39
Home Depot14.05.20243.633.60.83%36.42 Mrd
Tencent14.08.2024--4.98
Cisco15.05.20240.880.835.68%12.7 Mrd
Goldman Sachs15.07.2024--8.81
Adyen15.08.2024--13.25
Walmart16.05.20240.60.5115.00%161.5 Mrd
Bank of America16.07.2024--0.8128
Johnson & Johnson16.07.2024--2.71
Tesla17.07.2024--0.6008
Netflix17.07.2024--4.74
ASML17.07.2024--3.96
Novartis18.07.2024--1.82
Danaher18.07.2024--1.59
BlackRock19.07.2024--9.95
JD.com19.08.2024--5.46
Zoom Video Communications20.05.20241.351.1911.85%1.14 Mrd
NVIDIA22.05.2024--5.58
Verizon22.07.2024--1.16
SAP22.07.2024--1.08
Alibaba22.08.2024--14.85
Pinduoduo22.08.2024--14.56
Intuit23.05.2024--9.38
Philip Morris International23.07.2024--1.58
Visa23.07.2024--2.42
Alphabet23.07.2024--1.83
Coca Cola23.07.2024--0.8056
LVMH23.07.2024--16.87
Texas Instruments23.07.2024--1.15
Microsoft23.07.2024--2.93
3M23.07.2024--1.69
BNP Paribas24.07.2024--2.47
Banco Santander24.07.2024--0.2039
Deutsche Börse AG24.07.2024--2.65
Chipotle Mexican Grill24.07.2024--15.6
Deutsche Bank24.07.2024--0.6017
Boeing24.07.2024---0.6964
IBM24.07.2024--2.21
Apple24.07.2024--1.33
Facebook24.07.2024--4.7
Qualcomm24.07.2024--2.25
Kering24.07.2024--11.4
Iberdrola24.07.2024--0.1807
EssilorLuxottica25.07.2024--3.80
Vinci25.07.2024--3.61
Danone25.07.2024--2.32
Nextera Energy25.07.2024--0.9317
McDonald's25.07.2024--3.11
Linde25.07.2024--3.54
Sanofi25.07.2024--1.6
Amazon25.07.2024--1.02
Intel25.07.2024--0.112
Comcast25.07.2024--1.13
T-Mobile US25.07.2024--2.28
Total25.07.2024--2.24
Enel25.07.2024--0.1676
Starbucks25.07.2024--0.9496
Amadeus26.07.2024--0.7664
Chevron26.07.2024--3.32
BASF26.07.2024--0.9304
Daimler26.07.2024--3.02
Air Liquide26.07.2024--2.98
Nike27.06.2024--0.8533
Salesforce.com29.05.2024--2.37
BP30.07.2024--1.16
Proctor & Gamble30.07.2024--1.37
Merck & Company30.07.2024--2.12
Caterpillar30.07.2024--5.55
L'Oreal30.07.2024----
Amgen30.07.2024--4.97
Airbus30.07.2024--1.65
Advanced Micro Devices30.07.2024--0.6795
Adidas31.07.2024--0.6613
Safran31.07.2024--3.80
UBS Group31.07.2024--0.2467
HSBC31.07.2024--1.48
PayPal31.07.2024--0.9699
Schneider Electric31.07.2024--1.93
Booking Holdings31.07.2024--38.71
SpółkaDataZysk na akcję Szacowany zysk na akcję Różnica Przychód
Inditex11.09.2024--0.4525
Home Depot13.08.2024--4.59
Cisco14.08.2024--0.8537
Walmart15.08.2024--0.6461
NVIDIA15.08.2024--5.94
Zoom Video Communications20.08.2024--1.24
Intuit22.08.2024--1.92
Salesforce.com28.08.2024--2.4
Broadcom29.08.2024--11.95
SpółkaDataZysk na akcję Szacowany zysk na akcję Różnica Przychód
No data yet

Earnings: częstotliwość publikacji wyników

Spółki notowane na giełdzie mają obowiązek informowania swoich akcjonariuszy o rozwoju działalności raz na kwartał. Kwartalne raporty finansowe zawierają ważne dane spółki, takie jak sprzedaż, zyski czy przepływy pieniężne.

W raportach finansowych spółki rok fiskalny nie musi się pokrywać z rokiem kalendarzowym. Moment publikacji wyników kwartalnych jest zawsze interesujący dla akcjonariuszy, ponieważ może on prowadzić do dużych wahań (zmienności) cen. Aby zapobiec ekstremalnym wahaniom cen w regularnych godzinach pracy giełd, wyniki kwartalne publikuje się zwykle przed otwarciem sesji lub po jej zamknięciu.