Wszystko o inwestowaniu w kontrakty futures W rubryce “Futures” znajdziesz wskazówki i strategie na temat handlu na kontraktach terminowych. Co to są kontrakty futures? Na co powinieneś zwócić uwagę, kiedy handlujesz na kontraktach futures? Wszystkiego dowiesz się z poniższych artykułów. Ponadto, znajdziesz tutaj informacje o popularnych kontraktach futures, takich jak E-mini s&p500 , mini- DAX futures, Dow Jones futures, Nasdaq futures i kontrakty terminowe na ropę. Odkryj wiele możliwości i zalet inwestowania w kontakty terminowe w LYNX tutaj.

Spready towarowe: Praktyczny przewodnik po handlu

Spready towarowe w LYNX. Handel na kontraktach futures i spreadach towarowych na platformie LYNX Basic i LYNX Trading.

Więcej

DAX | Kontrakt futures na DAX/mini DAX

Interesuje cię możliwość inwestycji w kontrakty terminowe na indeks DAX? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się o konkretach handlu na DAX futures.

Więcej

ES e-mini futures – S&P 500

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się o konkretach handlu na e-mini S&P500 futures. Dowiesz się o jego historii i dlaczego jest najbardziej popularnym futures.

Więcej

Inwestycje w surowce – wszystko co musisz wiedzieć

Jeśli interesują cię inwestycje w surowce takie jak ropa, złoto, srebro, miedź, zboże, kakao, lit lub uran, to ten artykuł jest dla ciebie.

Więcej

Na co powinieneś zwrócić uwagę handlując na kontraktach futures?

Czy myślałeś już o inwestycji w kontrakty futures ale nie wiedziałeś jak rozpocząć? Po przeczytaniu tego artykułu będziesz mógł rozpocząć handel na futures.

Więcej

Analiza techniczna: Kiedy kupić akcje?

Jak poprawnie określić przyszły rozwój cen i zbyteczego nie polegać na uczuciach? Analiza techniczna jest odpowiedzią na to pytanie.

Więcej

Day trading – wszystko, co musisz wiedzieć

Day trading to powszechnie wykorzystywana praktyka inwestorów profesjonalnych. Dowiedzieć się więcej o jej strategiach, czytając ten artykuł.

Więcej

Giełda dla początkujących: W co inwestować?

Chcesz wiedzieć w co inwestować ? W tym artykule znajdziesz charakterystykę akcji, opcji, ETF, kontraktów futures, CFD, forex i obligacji.

Więcej
Zacznij korzystając z wielu korzyści LYNX

LYNX ma wiele korzyści dla każdego - dowiedz się więcej z naszego pakietu informacyjnego.

Information package image
Pakiet informacyjny wysyłany jest bezpłatnie i obejmuje:
  • Formularz do otwarcia rachunku
  • Przegląd opłat i prowizji
  • Darmovy e-book 14 wskazówek jak stać się lepszym inwestorem

pole wymagane
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.
Contact icon Zadzwoń do nas za darmo
800 080 563
Contact icon Napisz do nas na
info@lynxbroker.pl
Contact icon Połącz się z nami na
CHAT
Contact icon Dowiedz się więcej
FAQ