Futures & Spready

Wszystko o inwestowaniu w kontrakty futures W rubryce “Futures” znajdziesz wskazówki i strategie na temat handlu na kontraktach terminowych. Co to są kontrakty futures? Na co powinieneś zwócić uwagę, kiedy handlujesz na kontraktach futures? Wszystkiego dowiesz się z poniższych artykułów. Ponadto, znajdziesz tutaj informacje o popularnych kontraktach futures, takich jak E-mini s&p500 , mini- DAX futures, Dow Jones futures, Nasdaq futures i kontrakty terminowe na ropę. Odkryj wiele możliwości i zalet inwestowania w kontakty terminowe w LYNX tutaj.

Cena ropy naftowej w 2021 roku: Wszystko, co musisz wiedzieć o czarnym złocie!

Od kilkudziesięciu lat ropa naftowa jest najbardziej rozpowszechnionym surowcem na świecie, a jej cena ma ogromny wpływ na światową gospodarkę. Rok 2020 pełen był wydarzeń, które wstrząsały ceną ropy.

Więcej

Indeks FANG+: Handluj akcjami największych spółek technologicznych FAANG za pośrednictwem futures

Najlepsze akcje spółek technologicznych z Wall Street - tym właśnie są akcje FAANG.Facebook, Amazon, Apple, Netflix i Google.

Więcej

Inwestycje w platynę: 2 najlepsze akcje platyny 2020 roku

Czy wiesz, że platyna, podobnie jak inne metale szlachetne, jest uważana za bezpieczną przystań, nawet w czasach recesji? Odkryj najlepsze 2 platynowe akcje 2020 roku.

Więcej

Cena ropy naftowej – Jak będzie zmieniał się kurs cen ropy naftowej w 2020 roku?

Czy interesuje Cię obecna cena ropy (WTI, Brent) i dokąd pójdzie cena ropy w 2020 roku? ✅ Odkryj prognozy cen ropy i zmiany cen ropy na 2020 rok.

Więcej

Micro futures – Handel na giełdzie amerykańskimi indeksami giełdowymi

LYNX zaczyna oferować nowe microfutures po znacznie niższej cenie niż standardowe kontrakty futures. Czytaj dalej, by uzyskać więcej informacji.

Więcej

S&P 500 index – jeden z najważniejszych indeksów w USA

S&P 500 index lub ES e-mini to amerykański indeks giełdowy. Możesz inwestować w indeks poprzez kontrakty futures, opcje i ETF.

Więcej

Handel na kontraktach futures: Przewodnik i odpowiedzi na 10 podstawowych pytań

Co to są kontrakty futures? Jak jest historia kontraktów futures? Jaka jest specyfikacja kontraktów futures? Jak wygląda handel kontraktami futures?

Więcej

Spready towarowe: Praktyczny przewodnik po handlu

Spready towarowe w LYNX. Handel na kontraktach futures i spreadach towarowych na platformie LYNX Basic i LYNX Trading.

Więcej

DAX | Kontrakt futures na DAX/mini DAX

Interesuje cię możliwość inwestycji w kontrakty terminowe na indeks DAX? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się o konkretach handlu na DAX futures.

Więcej

11 korelacji rynkowych, które powinien znać każdy trader

W tym artykule przedstawimy 11 korelacji, które powinien znać każdy trader oraz inwestor. Zapamiętaj je, a uzyskasz dużą przewagę aby wyprzedzić innych.

Więcej

ES e-mini futures – S&P 500

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się o konkretach handlu na e-mini S&P500 futures. Dowiesz się o jego historii i dlaczego jest najbardziej popularnym futures.

Więcej

Inwestycje w surowce – wszystko co musisz wiedzieć

Jeśli interesują cię inwestycje w surowce takie jak ropa, złoto, srebro, miedź, zboże, kakao, lit lub uran, to ten artykuł jest dla ciebie.

Więcej

Na co powinieneś zwrócić uwagę handlując na kontraktach futures?

Czy myślałeś już o inwestycji w kontrakty futures ale nie wiedziałeś jak rozpocząć? Po przeczytaniu tego artykułu będziesz mógł rozpocząć handel na futures.

Więcej

Analiza techniczna: Kiedy kupić akcje?

Jak poprawnie określić przyszły rozwój cen i zbyteczego nie polegać na uczuciach? Analiza techniczna jest odpowiedzią na to pytanie.

Więcej

Day trading – wszystko, co musisz wiedzieć

Day trading to powszechnie wykorzystywana praktyka inwestorów profesjonalnych. Dowiedzieć się więcej o jej strategiach, czytając ten artykuł.

Więcej

Giełda dla początkujących: W co inwestować?

Chcesz wiedzieć w co inwestować ? W tym artykule znajdziesz charakterystykę akcji, opcji, ETF, kontraktów futures, CFD, forex i obligacji.

Więcej
Zacznij korzystając z wielu korzyści LYNX

LYNX ma wiele korzyści dla każdego - dowiedz się więcej z naszego pakietu informacyjnego.

Information package image
Pakiet informacyjny wysyłany jest bezpłatnie i obejmuje:
  • Formularz do otwarcia rachunku
  • Przegląd opłat i prowizji
  • Darmovy e-book 14 wskazówek jak stać się lepszym inwestorem

pole wymagane
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Komunikacja telefoniczna może być nagrywana w celu poprawy naszych usług. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.
Contact icon Zadzwoń do nas za darmo
800 080 563
Contact icon Napisz do nas na
info@lynxbroker.pl
Contact icon Połącz się z nami na
CHAT
Contact icon Dowiedz się więcej
FAQ
  [BEZPŁATNY E-book] 11 strategii guru inwestycyjnych

W jaki sposób inwestorzy odnoszący największe sukcesy na Wall Street wybierają swoje akcje? Książka 11 Strategii największych guru inwestycyjnych pokaże Ci, jak zbudować portfel akcji według najlepszych inwestorów na świecie.

Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Komunikacja telefoniczna może być nagrywana w celu poprawy naszych usług. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.
×