Futures & Spready

Wszystko o inwestowaniu w kontrakty futures W rubryce “Futures” znajdziesz wskazówki i strategie na temat handlu na kontraktach terminowych. Co to są kontrakty futures? Na co powinieneś zwócić uwagę, kiedy handlujesz na kontraktach futures? Wszystkiego dowiesz się z poniższych artykułów. Ponadto, znajdziesz tutaj informacje o popularnych kontraktach futures, takich jak E-mini s&p500 , mini- DAX futures, Dow Jones futures, Nasdaq futures i kontrakty terminowe na ropę. Odkryj wiele możliwości i zalet inwestowania w kontakty terminowe w LYNX tutaj.

Indeks FANG+: Handluj akcjami największych spółek technologicznych FAANG za pośrednictwem futures

Najlepsze akcje spółek technologicznych z Wall Street - tym właśnie są akcje FAANG.Facebook, Amazon, Apple, Netflix i Google.

Więcej

Inwestycje w platynę: 2 najlepsze akcje platyny 2020 roku

Czy wiesz, że platyna, podobnie jak inne metale szlachetne, jest uważana za bezpieczną przystań, nawet w czasach recesji? Odkryj najlepsze 2 platynowe akcje 2020 roku.

Więcej

Cena ropy naftowej – Jak będzie zmieniał się kurs cen ropy naftowej w 2020 roku?

Czy interesuje Cię obecna cena ropy (WTI, Brent) i dokąd pójdzie cena ropy w 2020 roku? ✅ Odkryj prognozy cen ropy i zmiany cen ropy na 2020 rok.

Więcej

Micro futures – Handel na giełdzie amerykańskimi indeksami giełdowymi

LYNX zaczyna oferować nowe microfutures po znacznie niższej cenie niż standardowe kontrakty futures. Czytaj dalej, by uzyskać więcej informacji.

Więcej

S&P 500 index – jeden z najważniejszych indeksów w USA

S&P 500 index lub ES e-mini to amerykański indeks giełdowy. Możesz inwestować w indeks poprzez kontrakty futures, opcje i ETF.

Więcej

Handel na kontraktach futures: Przewodnik i odpowiedzi na 10 podstawowych pytań

Co to są kontrakty futures? Jak jest historia kontraktów futures? Jaka jest specyfikacja kontraktów futures? Jak wygląda handel kontraktami futures?

Więcej

Spready towarowe: Praktyczny przewodnik po handlu

Spready towarowe w LYNX. Handel na kontraktach futures i spreadach towarowych na platformie LYNX Basic i LYNX Trading.

Więcej

DAX | Kontrakt futures na DAX/mini DAX

Interesuje cię możliwość inwestycji w kontrakty terminowe na indeks DAX? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się o konkretach handlu na DAX futures.

Więcej

11 korelacji rynkowych, które powinien znać każdy trader

W tym artykule przedstawimy 11 korelacji, które powinien znać każdy trader oraz inwestor. Zapamiętaj je, a uzyskasz dużą przewagę aby wyprzedzić innych.

Więcej

ES e-mini futures – S&P 500

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się o konkretach handlu na e-mini S&P500 futures. Dowiesz się o jego historii i dlaczego jest najbardziej popularnym futures.

Więcej

Inwestycje w surowce – wszystko co musisz wiedzieć

Jeśli interesują cię inwestycje w surowce takie jak ropa, złoto, srebro, miedź, zboże, kakao, lit lub uran, to ten artykuł jest dla ciebie.

Więcej
Zacznij korzystając z wielu korzyści LYNX

LYNX ma wiele korzyści dla każdego - dowiedz się więcej z naszego pakietu informacyjnego.

Information package image
Pakiet informacyjny wysyłany jest bezpłatnie i obejmuje:
  • Formularz do otwarcia rachunku
  • Przegląd opłat i prowizji
  • Darmovy e-book 14 wskazówek jak stać się lepszym inwestorem

pole wymagane
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Komunikacja telefoniczna może być nagrywana w celu poprawy naszych usług. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.
Contact icon Zadzwoń do nas za darmo
800 080 563
Contact icon Napisz do nas na
info@lynxbroker.pl
Contact icon Połącz się z nami na
CHAT
Contact icon Dowiedz się więcej
FAQ