Obsługa klienta LYNX

Możemy pomóc w sukcesie

Platforma transakcyjna dla klientów LYNX jest jednym z najbardziej zaawansowanych i złożonych narzędzi inwestycyjnych, które obecnie są dostępne. Właściwości platformy mogą przekroczyć oczekiwania każdego inwestora. Nasz doświadczony zespół specjalistów ds. inwestycji zrobi wszystko, aby każdy klient mógł w pełni wykorzystać wszystkie możliwości platformy. Jesteśmy do dyspozycji przez telefon, e-mail, czat i osobiście.

Masz pytania dotyczące funkcjonowania platformy handlowej? Czy jesteś zainteresowany konkretnymi informacjami na temat inteligentnych wskazówek oraz wymagań dotyczących handlu na platformie? Czy chciałbyś omówić strategię inwestycyjną lub dowiedzieć się więcej o nowych instrumentach? Nasz zespół doświadczonych specjalistów z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

LYNX jest międzynarodowo uznanym i wielokrotnie nagradzanym brokerem internetowym. W 2016 r. w Czechach LYNX stał się drugim kolejnym najbardziej popularnym brokerem w tradycyjnej ankiecie Broker Roku. W 2015 r. w Niemczech LYNX po raz trzeci z rzędu został wybrany jako najlepszy pośrednik internetowy według szanowanego dziennika gospodarczego Handelsblatt. W 2016 r. w Holandii LYNX wygrał dwie niezależne nagrody jako najlepszy broker. Te i inne nagrody odzwierciedlają jakość usług inwestycyjnych w LYNX i stanowią doskonałą wartość dodaną dla klientów w formie światowej klasy wsparcia i szkoleń.

13x Wybrany jako najlepszy broker

LYNX został wybrany jako Broker Roku w Niemczech, Holandii i Czechach.

Indywidualny coaching

Bezpłatne konsultacje w każdej chwili

Ocena usług w LYNX

Na podstawie badań wśród klientów LYNX

Czy preferujesz indywidualne podejście? W LYNX oferujemy konsultacje indywidualne, w których szczegółowo przedstawiamy nasze usługi i platformę handlową LYNX Basic lub LYNX Trading. Aby osiągnąć jak największą wydajność, używamy programu TeamViewer, który umożliwia pracownikom LYNX bezpośredni widok ekranu. Dzięki temu interaktywnemu podejściu można krok po kroku omówić wszystkie kwestie związane z platformą handlową. Nasza obsługa klienta z przyjemnością pomoże i odpowie na Twoje pytania.

Kontakt z nami

Przez telefon pod bezpłatnym numerem 800 080 563

Poprzez e-mail info@lynxbroker.pl

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w każdy dzień roboczy od 9:00 do 18:00.

Zacznij korzystając z wielu korzyści LYNX

LYNX ma wiele korzyści dla każdego - dowiedz się więcej z naszego pakietu informacyjnego.

Information package image
Pakiet informacyjny wysyłany jest bezpłatnie i obejmuje:
  • Formularz do otwarcia rachunku
  • Przegląd opłat i prowizji
  • Darmovy e-book 14 wskazówek jak stać się lepszym inwestorem

pole wymagane
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Komunikacja telefoniczna może być nagrywana w celu poprawy naszych usług. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.
Contact icon Zadzwoń do nas za darmo
800 080 563
Contact icon Napisz do nas na
info@lynxbroker.pl
Contact icon Połącz się z nami na
CHAT
Contact icon Dowiedz się więcej
FAQ