Bezpłatny poradnik inwestycyjny:
11 sprawdzonych strategii największych
inwestycyjnych guru

Poznaj strategie inwestycyjne i sposoby działania najsłynniejszych graczy z Wall Street. W jaki sposób Warren Buffet i inni wybierają akcje do swojego portfela? Odkryj tajemnicę ich filozofii inwestycyjnych i strategii biznesowych.

Ikona strategii 11 największych guru inwestycji
  • Podaj swoje dane, by otrzymać darmowy
    e-book

W jaki sposób wybierają akcje najsłynniejsi inwestorzy z Wall Street?

E-book 11 sprawdzonych strategii największych inwestycyjnych guru przybliży ci filozofię handlu i strategie poważanych na całym świecie inwestorów.

Inwestowanie w wartość i we wzrost

Jakie kryteria stosował Benjamin Graham? Które wskaźniki śledzi Warren Buffett? Jak działa magiczna formuła Joela Greenblatta? Poznaj tajemnicę skutecznych strategii handlowych. Zapoznaj się z kryteriami wyboru i metodami, które stoją za sukcesem wspomnianych inwestorów. Podaj swoje dane osobowe, by otrzymać e-book 11 sprawdzonych strategii największych inwestycyjnych guru. Dodatkowo wyślemy ci Pakiet informacyjny. Poznasz dzięki niemu najważniejsze korzyści inwestowania za pośrednictwem LYNX oraz platformy handlowe i narzędzia z których jako klient LYNX będziesz mógł korzystać. Dowiesz się również więcej na temat oferowanych przez nas usług.

O LYNX

Filozofia LYNX: Wszystko dla twojego sukcesu

Zależy nam na zapewnieniu wszystkim  inwestorom jak najlepszych warunków do handlu na światowych giełdach. Właśnie w tym celu w 2006 roku w Holandii powstał broker LYNX.

W ciągu kilku lat zbudował silną pozycję także w innych krajach europejskich. Obecnie filie brokera online LYNX znaleźć można również w Niemczech, Belgii, Austrii, Szwajcarii, Francji, Polsce, Czechach, Słowacji i Finlandii. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić klientom jak najlepsze usługi i obsługę. Sukces naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Zdjęcia kierownika czeskiego oddziału LYNX Jonas Mlynek
Sukces naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Jonáš Mlýnek, Country manager CZ/SK/PL