LYNX Basic

Uproszczona platforma transakcyjna z szybkością i stablilnością do której jesteś przyzwyczajony w LYNX.
Teraz dostępna dla wszystkich urządzeń.

Prosty i skuteczny handel

LYNX Basic to platforma biznesowa dostępna bezpośrednio z przeglądarki, która zapewnia szybki przegląd twojego portfela i jego wydajności, a także posiada podstawowe zlecenia. Co umożliwia nowa, ulepszona platforma?

  • Ulepszony przegląd portfela
  • Łatwe tworzenie kombinacji opcjnych
  • Ulepszona praca z wykresami
  • Optymalizacja dla wszystkich urządzeń

Zoptymalizowana dla wszystkich urządzeń i przeglądarek

Uruchom LYNX Basic w swojej ulubionej przeglądarce. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania. Uzyskaj szybki przegląd swojego portfela w dowolnym momencie. Potrzebujesz tylko połączenia z internetem.

LYNX Basic jest zoptymalizowana dla wszystkich przeglądarek internetowych i jest dostępna zarówno dla Windows jak i Apple / Mac.

Bardziej szczegółowy przegląd portfela i inwestycji

Inwestujesz nie tylko swoje pieniądze, ale także swój czas i energię. Czy poświęcasz wystarczająco dużo czasu na analizowanie własnych transakcji? Dzięki LYNX Basic możesz łatwo i szybko uzyskać unikalny przegląd swojego portfela i swoich inwestycji.

Posiadasz inwestycje na akcjach giełdowych? A może lepiej radzisz sobie z opcjami? Jaki procent Twoich transakcji jest opłacalny, a jaki jest średni zysk / strata z transakcji? LYNX Basic zapewnia wiele przejrzystych statystyk, które pozwolą Ci analizować własne wyniki i stać się lepszym i bardziej zyskownym inwestorem.

lynx-basic-opcje

Kombinacje opcyjne są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej

Czy sprawia ci trudność budowanie złożonych strategii opcyjnych, takich jak straddle, drang czy butterfly? Mamy dla ciebie rozwiązanie. W nowym LYNX Basic możesz handlować poprzez kombinacje opcyjne łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Łatwo wybierz opcje którą chcesz umieścić w kombinacji, a natychmiast uzyskasz informacje na temat ceny kombinacji oraz graficzny przegląd zysku i straty kombinacji. Następnie możesz wysłać wybraną kombinacje opcyjną bezpośrednio na rynek w ramach jednego zlecenia.

Niskie prowizje do których jesteś przyzwyczajony w LYNX

W LYNX handlujesz na całym świecie po bardzo niskich prowizjach bez żadnych ukrytych kosztów. Możesz również skorzystać z konwersji po bardzo korzystnych kursach z wąskimi spreadami od 0,0002. Te same warunki do których przywykłeś w LYNX są również dostępne w LYNX Basic. Poniżej znajduje się zestawienie prowizji na najczęściej handlowanych instrumentach.

Wypróbuj nowy LYNX Basic w swoim własnym portfolio

Nie jesteś jeszcze klientem?

Otwórz konto online w ciągu 10 minut i zacznij handlować.

Dla klientów LYNX

Kliknij poniżej, aby zalogować się na platformę.