LYNX Basic

Nowa uproszczona platforma handlowa LYNX

LYNX Basic: Jasno i przejrzyście

Platforma handlowa on-line oferuje zaawansowane narzędzia handlowe, które dla wielu inwestorów mogą znacznie uprościć i usprawnić działalność, natomiast dla mniej doświadczonych inwestorów platforma ta może już okazać się bardziej złożona. W związku z tym LYNX zdecydował się stworzyć zupełnie nową platformę handlową LYNX Basic. Główny nacisk położono na łatwość obsługi i prostotę. Inwestorzy mogą łatwo wprowadzić informacje biznesowe i śledzić wydajność swojego portfela w bardzo łatwy sposób.

LYNX Basic integruje informacje rynkowe i edukacje na jednej platformie, dzięki czemu inwestorzy mają stały dostęp do bieżących wydarzeń na rynkach. Unikalne możliwości analizy technicznej pomagają analizować kluczowe poziomy cen na runkach przy zawieraniu transakcji. Na platformie znajdują się czytelne przyciski pozwalające między innymi na handel bezpośrednio z wykresu oraz analizy.

Z platformy LYNX Basic możesz korzystać bezpośrednio z twojej ulubionej przeglądarki internetowej, bez konieczności instalowania i bez utraty niezawodności i bezpieczeństwa. Wystarczy połączyć się z Internetem i można inwestować na giełdach na całym świecie. To sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów, których  zapory firewall nie zezwalają na pobieranie i instalowanie nowego oprogramowania.

Sprawdź nowości

Stańcie się lepszymi inwestorami dzięki unikalnej analizie

Bierzesz inwestowanie na poważnie i podejmujesz szczegółową analizę swojego portfela? Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, jak usprawnić własne analizy? LYNX Basic pozwala analizować portfel pod wieloma różnymi kątami, dostarczając szczegółowy wgląd do wyników handlowych.

Kładziesz nacisk na akcje? Czy też jesteś bardziej zainteresowany inwestowaniem w opcje? Jaki procent Twoich transakcji jest opłacalny i jaki jest Twój średni zysk? LYNX Basic oferuje unikalny wgląd w Twój portfel, który pozwala na dostosowanie strategii aby z powodzeniem stać się inwestorem z większymi zyskami.

Czego możesz się dowiedzieć analizując swój potfel ?

 • Ogólny przegląd rynków
 • Dystrybucja transakcji dla produktów inwestycyjnych
 • Maksymalna strata (drawdown)
 • Recovery Time: Jak długo potrwa odzyskiwanie maksymalnej możliwej straty?
 • Wiele innych przydatnych statystyk

Platforma jest dostępna dla wszystkich przeglądarek

LYNX Basic, można łatwo uruchomić z poziomu przeglądarki internetowej. Nie ma potrzeby, pobierać i instalować oprogramowań. W dowolnym miejscu można zalogować się na rachunek inwestycyjnym. Wszystko, co potrzebne jest to połączenie z Internetem.

LYNX Basic działa na wszystkich przeglądarkach internetowych Windows i Apple/Mac.

Platforma wykonuje unikalną analizę techniczną za Ciebie

Chciałbyś poprawić swój czas kupna i sprzedaży na rynkach z wykorzystaniem analizy technicznej, ale nie tracąc czasu na ciągłe kontrolowanie? LYNX Basic jest w stanie przeprowadzić szczegółową analizę techniczną dla Ciebie. Ponadto, potrafi powiedzieć o danych poziomach wskaźnika technicznego przeglądając Twoje decyzje inwestycyjne.

Natychmiast ustali, czy rynek się zwiększa, zmniejsza lub czy jest obojętny w tendencji długoterminowej. Na przejrzystych grafikach zobaczysz poziom wsparcia i oporu. Analiza jest również w stanie przeprowadzić kompleksową ocenę sytuacji z możliwych zaleceń dotyczących handlu, które oceniane są na podstawie parametrów technicznych.

Co daje unikalna analiza techniczna?

 • Postępem technicznym w skali od 0 do 10, według wielu wskaźników
 • Porównanie wydajności akcji z innych tytułów w sektorze
 • Zakres, w którym akcje są notowane w ostatnim miesiącu
 • Analiza poziomów oporu i wsparcia
 • Propozycje potencjalnego handlu z technicznego punktu widzenia
 • I wiele innych przydatnych analiz

Odkryj korzyści inwestowania z LYNX Basic