Brexit i migracja kont klientów

LYNX współpracuje z Interactive Brokers (UK) Limited („IBUK”) w zakresie zarządzania kontami klientów i przetwarzania zleceń klientów. Usługi te oferowane są na podstawie tzw. paszportu europejskiego. Jednak po okresie przejściowym Brexit (31.12.2020) IBUK nie będzie już mógł korzystać z paszportu europejskiego. Dlatego obecnie pracujemy nad migracją kont klientów z IBUK do Interactive Brokers Ireland Limited („IBIE”).

Otrzymałeś wiadomość e-mail z zaproszeniem do rozpoczęcia procesu migracji rachunku. Możesz sprawdzić aktualny stan migracji swojego rachunku w Strefie Klienta na LYNX Basic.

Klientom, którzy nie wyrażą zgody na migrację i nie przedstawią niezbędnego dokumentu tożsamości, zostaną wprowadzone ograniczenia na rachunku. Będą mogli jedynie składać zlecenia w celu zamknięcia lub zmniejszenia istniejących pozycji. To ograniczenie może już zostać zastosowane na Twoim rachunku. Aby uniknąć ograniczeń, musisz jak najszybciej wyrazić zgodę na migrację swojego rachunku.

Aby jasno odpowiedzieć na Twoje pytania, przygotowaliśmy stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Najczęściej zadawane pytania

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager