Uwaga: Niektóre informacje w Centrum pomocy mogą być nieaktualne ze względu na dużą liczbę zmian spowodowanych migracją rachunków klientów w ramach Interactive Brokers IBIE.

Brexit i migracja kont klientów

Ze względu na migrację rachunków otwartych przez LYNX w Interactive Brokers UK („IBUK”) do Interactive Brokers Ireland Limited („IBIE”), ograniczenia handlowe mogą zostać nałożone na Twój rachunek, jeśli nie wyraziłeś jeszcze zgody na tę migrację.

W takim przypadku nie możesz otworzyć żadnych nowych pozycji, natomiast możesz jedynie zamknąć lub ograniczyć istniejące pozycje. Aby usunąć te ograniczenia, musisz wyrazić zgodę na migrację swojego rachunku do IBIE. Po otrzymaniu Twojej zgody zostanie ona przetworzona tak szybko, jak to możliwe, a ograniczenia Twojego rachunku zostaną usunięte po migracji. Na następnej stronie znajdziesz informacje o migracji, a także szczegółową instrukcję, jak wyrazić zgodę www.lynxbroker.pl/brexit-migracja-ibie

Aby jasno odpowiedzieć na Twoje pytania, przygotowaliśmy stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Najczęściej zadawane pytania

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager