Jak utworzyć powiadomienie o wpłacie?

Jeśli wpłaciłeś środki na rachunek inwestycyjny LYNX, musisz utworzyć powiadomienie o wpłacie.

Wejdź na stronę internetową www.lynxbroker.pl, kliknij na Zaloguj się/Pobierz, a następnie Zarządzanie kontem 1

1
Zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła.

Jesteś teraz w administracji swojego rachunku. W górnej części znajduje się menu podstawowe, w którym wybierz Funding 1, a następnie Fund Transfers 2.

1
2
W sekcji Transaction Type 1  wybierz Deposit, a w sekcji  Currency 2 z menu wybierz walutę, w której chcesz dokonać wpłaty,  w sekcji Method 3 zostaw Wire.

1
2
3
Następnie system się Ciebie zapyta, czy chcesz użyć wcześniej zapisanych informacji bankowych do przelewu. Jeśli nie żadnego utworzonego wcześniej szablonu przelewu, wybierz No – create new transfer request with new bank information 1.

1
Pojawi się okno, w którym trzeba wypełnić następujące informacje. Kwota 1, nazwa banku2  SWIFT oraz BIC kod 3 i numer konta 4. Następnie wpisz nazwę, pod którą chcesz zapisać szablon 5. Następnie kliknij na Continue 6.

2
1
3
4
5
6
Powiadomienie o wpłacie jest utworzone. Po przeniesieniu środków z konta bankowego na rachunek w serwisie LYNX i utworzeniu powiadomienia o wpłacie, środki zostaną przelane na Twój rachunek w ciągu 1-3 dni roboczych.

Jeśli nie utworzysz „Powiadomienia o wpłacie” , przypisanie Twojego depozytu może zostać opóźnione. Aby przyspieszyć transfer środków, zalecamy utworzyć „Powiadomienie o wpłacie” !