Najczęściej zadawane pytania

Pytania według kategorii

Bezpieczeństwo

Chcesz wiedzieć, jak konto LYNX jest zabezpieczone i jak jest regulowany LYNX? Zapoznaj się z najważniejszymi pytaniami dotyczącymi bezpieczeństwa i zabezpieczenia Twoich papierów wartościowych oraz gotówki w firmie LYNX.

Handel przez LYNX

Chcesz znać możliwości biznesowe w firmie LYNX? Dowiedz się o zasadach obrotu Intraday z LYNX, krótkiej sprzedaży (short selling), dywidendach oraz handlu akcjami pink sheet.

Platforma

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób funkcjonuje platforma handlowa LYNX Trading (Trader Workstation)? Dowiedz się, jak szybko przejść do platformy handlowej, jak korzystać z zaawansowanych narzędzi biznesowych, na których urządzenia mogą być przedmiotem obrotu. Sprawdź specyfikacje różnych instrumentów handlowych i jak skonfigurować platformę handlową do swoich wymagań.

Wprowadzanie zleceń

Zastanawiasz się, jak wprowadzić  zlecenia na platformie transakcyjnej LYNX Trading (Trader Worsktation)? Zobacz informacje dotyczące sposobu wprowadzania zleceń z limitem, futures spreads, breakout instructions oraz innych inteligentnych zleceń.