Prowizje na opcjach

Czy chcesz łatwo, tanio i skutecznie handlować opcjami?

LYNX udostepnia profesjonalną platformę handlową do szybkiego i łatwego zakupu i sprzedaży opcji po bardzo niskich opłatach.

Możliwość zakupu i sprzedaży opcji bez ograniczeń – opcje na akcje dla ponad 3 000 akcji i indeksów w USA. Dzięki LYNX można handlować wariantami indeksów S&P 500, Dow Jones i Nasdaq oraz ich zapasów. Europejskie opcje i indeksy giełdowe są dostępne również w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Francji i innych krajach. Dodatkowo handel na opcjach może być przedmiotem obrotu handlowego na surowcach takich jak ropa, złoto, srebro i inne.

Żaden inny polski broker nie oferuje dostępu do tak wielu opcji handlowych, jak LYNX.

Opcje handlowe za pośrednictwem LYNX

LYNX zapewnia zakup i sprzedaż opcji w ekstremalnie korzystnych warunkach przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi. Porównaj poniższe opłaty handlowe i korzyści jakie znajdziesz w LYNX:

Lynx logo
vs
dm-pekao
$ 4,00 1 opcja na S&P 500
$ 4,00 1 opcja na akcje Apple
$ 8,00 2 opcje na złoto
$ 16,00 Butterfly spread na Dow Jones
$ 16,00 Iron condor na srebro
$ 8,00 Straddle na akcje Google
€ 3,00 1 opcja na akcje Deutsche Bank
€ 3,00 1 opcja na akcje Shell
£ 4,00 1 opcja na akcje Tesco
Brak dodatkowych kosztów dla realizacji opcji
Wstawianie połączonych poleceń
Zaawansowane narzędzia dla handlu opcjami
Handel online wszystkimi opcjami z USA
Szkolenie w opcji dla początkujących i zaawansowanych
Aplikacja na telefon i tablet

* Cenniki opłat powstały na podstawie publicznie dostępnych informacji na stronach internetowych firm z dnia 1 czerwca 2017 r. Indywidualnie ustalane prowizje, specjalne promocje i rabaty nie są brane pod uwagę.
Inwestorzy powinni potwierdzić dane na stronie internetowej innych firm, aby otrzymywać najświeższe informacje.

Założenie: Kurs EUR / PLN 4,20 i USD / PLN 3,75 został przeliczony dla mBank ma podstawie kursu dostępnego w US i UE a następnie przliczony na PLN.

Narzędzia dla rynku opcji, strategie opcyjne oraz analizy opcji

LYNX zapewnia dostęp do wszechstronnego narzędzia biznesowego dla inwestorów opcji. Platforma handlowa LYNX Trading (Trader Workstation) zawiera kilka instrumentów inwestycyjnych, takich jak ComboTrader i OptionTrader które ujawniają możliwości, które były do niedawna przeznaczona wyłącznie dla profesjonalnych inwestorów. Wprowadzanie strategii na opcjach takich jak Iron Condor, Butterfly, Straddle i inne nigdy nie było tak łatwe. Zaawansowane strategie opcyjne można zdefiniować albo utworzyć kombinację opcyjną, która zapewnia, że Combo będzie zawsze wypełnione w całości, a nie w części. Możliwości rozbudowania i inne kombinacje nie są ograniczone.

Platforma może być dostosowana do pełnych życzeń każdego inwestora, tak aby jedno okno wyświetlało wszystkie niezbędne informacje. Postępuj zgodnie z literami greckimi (delta, gamma, vega, theta) i wyświetlaj wykresy przedstawiające domniemaną lub historyczną płynność dla wszystkich podstawowych aktywów. Początkujący z zadowoleniem przyjmują przejrzystość i prostotę narzędzi, a bardziej doświadczeni inwestorzy docenią zaawansowane rozwiązania techniczne i wiele możliwości handlu na opcjach.

Jeśli chcesz kupić, sprzedać lub wprowadzać opcje, dzięki LYNX otrzymujesz najszersze możliwości bardzo niskich opłat, dostęp do odpowiednich narzędzi handlowych dla opcji na akcje, dla opcji na indeksy i innych kombinacji na opcjach. Efektywni inwestorzy handlujący na opcjach wymagają elastyczności handlowej, dlatego wybierają LYNX.

Handel Opcjami z LYNX ma następujące korzyści

 • Bardzo niskie opłaty
 • Dostęp do amerykańskich, europejskich i egzotycznych opcji
 • Łatwa w obsłudze, szybka i stabilna platforma
 • Profesjonalne narzędzia takie jak ComboTrader i OptionTrader
 • Bezpośrednie wprowadzanie strategii opcji i różnych kombinacji opcji
 • Niskie dynamiczne wymogi dotyczące depozytu zabezpieczającego
 • Szybki przegląd greckich liter
Zacznij korzystając z wielu korzyści LYNX

LYNX ma wiele korzyści dla każdego - dowiedz się więcej z naszego pakietu informacyjnego.

Information package image
Pakiet informacyjny wysyłany jest bezpłatnie i obejmuje:
 • Formularz do otwarcia rachunku
 • Przegląd opłat i prowizji
 • Darmovy e-book 14 wskazówek jak stać się lepszym inwestorem

pole wymagane
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wypełniając swoje dane i klikając powyższy przycisk, zgadzasz się, że LYNX będzie przechowywać te dane i skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub telefon w celach marketingowych. Komunikacja telefoniczna może być nagrywana w celu poprawy naszych usług. Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie pisząc na adres marketing@lynxbroker.pl.
Contact icon Zadzwoń do nas za darmo
800 080 563
Contact icon Napisz do nas na
info@lynxbroker.pl
Contact icon Połącz się z nami na
CHAT
Contact icon Dowiedz się więcej
FAQ