Wartość Akcji Alphabet

Parametry

Cena / Zmiana
-- / -- %
Kurs akcji w czasie / Data
--
Dzień poprzedni / cena otwarcia
-- / --
Dzienne min. / max.
-- / --
Roczne min. / max.
-- / --
52w min. / max.
-- / --
Kapitalizacja [mln.]
--
Liczba akcji [mln.]
--

Profil akcji: Alphabet Inc.

Alphabet Inc. (wcześniej Google Inc.) jest globalną spółką holdingową, która zarządza kilkoma filiami. Największą jest Google - najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka, oferująca usługi w ponad 130 różnych językach. Wiele produktów Google ma na celu łączenie użytkowników i udostępnianie treści w Internecie.

Dostępne aplikacje obejmują pocztę Gmail, sieć społecznościową Google+ i przeglądarkę internetową Google Chrome. Oferta produktów geograficznych obejmuje usługę map Google Maps, Google Local Search i mapy satelitarne Google Earth.

Mapy obiektów mogą być używane do przeglądania wewnętrznych map lotnisk, muzeów, centrów handlowych i sal widowiskowych. Ponadto firma działa w obszarze sprzętu i oprogramowania do smartfonów i tabletów, uruchamia system operacyjny Android i produkuje własne telefony pod marką Google Pixel.

Innowacje firmy w wyszukiwarkach, smartfonach i internetowych usługach reklamowych sprawiły, że Google jest jedną z najbardziej szanowanych marek na świecie. Alphabet Holding obejmuje również firmę ekologiczną Calico lub firmę technologiczną NestLabs.

W październiku 2015 roku firma została przemianowana na Alfabet.

Akcje Google należą do indeksu Nasdaq 100.

Adres
1600 Amphitheatre Parkway Mountain View,
CA 94043
United States

Internet
www.google.com